Як вибрати позашляховик з пробігом: Range Rover третього покоління

Range Rover. Напевно, найбільша кількість страшилок склали про цей автомобіль. Часто жартують про те, що водії цього розкішного авто не вітаються між собою, розповідають про ремонт, який обходиться автовласникам часом занадто дорого. Однак автомобілі вторинного ринку за ціною не поступаються і нової Ладі Гранта. Невже чи все так жахливо насправді? Розглянемо деталі.

Ринкові пропозиції

В інтернеті, пошукавши Range Rover, можна знайти досить-таки низьку ціну на цей автомобіль. За стару машину власник готовий запропонувати від 25 до 30 тис. У.о. Звичайно, це автомобіль не першої свіжості, але все ж це сам Range Rover. Салон, який вражає своєю бездоганністю, вишуканий зовнішній вигляд знаходиться на одній ціновій лінії з Ладою Гранта? Але не станемо робити поспішних висновків.

Двигун

65% ринку обладнані бензиновими двигунами, інші 35% – дизельними моторами. Раніше вже говорилося про те, що в більшість старих моделей обладнаний бензиновий двигун об’ємом 4,4 літра, потужністю 286 кінських сил. Оскільки мотор має якусь схильність до поїдання масла, доводиться систематично стежити за його рівнем. Дросельна заслінка вимагає прочищення мінімум як один раз на два роки. Підвищена чутливість до палива характерна для всіх дизелів цього автомобіля. Ще одне слабке місце – паливний насос високого тиску, на який впливає якість використовуваної солярки. Середня довжина його життя становить від 100 000 до 120 000 км, в разі використання палива високої якості. Але заощадивши один раз, можна дуже пошкодувати про це. Насос може не витримати вже після одного прокатування повного бака низькоякісного дизеля. За офіційними даними, такий насос не підлягає ремонту, хоча ризикнувши, його можна спробувати виправити в незалежному сервісному центрі. Глушник живе до 150 тисяч км, знову-таки, з огляду на використання хорошого палива. І не має значення, що використовувати, дизель або бензин. На всіх двигунах оснащена ланцюг ГРМ, яка змінюється після розтягування, як правило, це припадає на пробіг в 150-200 тисяч км.

Трансмісія

Автомобіль володіє важливими позашляховими особенностямі.Сістеми надійні, тому механічних проблем не виникає, однак, є неполадки в електроніці. За допомогою системи Terrain Response можна визначити потрібну підвіску і силову передачу для заданого типу дороги. В автомобілі також з’явилася блокування, заснована на електронному управлінні. За всю свою історію Range Rover оснащували ZF. П’ятиступеневим варіантом ZF5HP22 або ZF5HP24 оснащували автомобіль до 2005 року. Після того як перейшли на двигуни від форда, почали встановлювати шестиступінчасті ZF6HP26. У період з 2010 по 2012 рік, Range Rover вже оснащували восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Підвіска

Всі автомобілі мають пневматичну підвіску. Звичайно, на міських дорогах можна і зустріти автомобілі на звичайних пружинах, але такі перетворення автомобілісти провели самостійно. А пневматичні балони, в разі їх дбайливої ​​експлуатації можуть прослужити вам на 150 тисяч км. Однак для досягнення такої позначки, необхідно ретельно проводити їх очищення від піщаних каменів, солі, особливо при настанні зимових холодів.

Крім цього, можуть виникати певні проблеми з рульовою рейкою, оскільки на 100 тисяч км, вона починає постукувати, а на 150 тисяч км зживає себе вкрай. За офіційними даними, рульову рейку можна відрегулювати і вона не підлягає виправленню.

Кузов і салон

Кузов Range Rover має алюмінієву поверхню. Іржу можна виявити лише на самому дні і в самих непримітних місцях. Але, що стосується якості обробки металу кузова, то тут у англійців практично немає собі рівних. Однак покладатися на те, що алюміній буде служити вам нескінченно, також не варто. У разі ДТП, деталі кузова підлягають повній заміні, і не піддаються ремонту. А якщо, вам попало наштовхнутися на неграмотного фахівця, який використовує при складанні заклепки з міді або латуні, то алюмінієві деталі після закінчення певного часу просто раскрошатся. Претензій щодо салону не виникає. Тонка шкіра в той же час вражає високою міцністю. А ось скрипів в салоні автомобіля зовсім не чути.