Як продовжити термін служби свого авто?

Коли автомобіль залишає автосалон, він відразу починає знецінюватися. Проте, існують практики і рішення, які можуть завдати машині ще більшої шкоди. Далі ми поділимося тим, що не слід робити, якщо хочете зберегти максимальну вартість свого автомобіля при перепродажі.

Регулярно мийте авто
Якщо ви не миєте свій автомобіль періодично, бруд може пошкодити фарбу і поступово привести до втрати блиску, на додаток – до створення середовища, що сприяє окисленню кузова. Багато рекомендують мити машину щотижня, інші кажуть, що краще робити це кожні 15 днів, але ви не помилитеся, якщо будете робити це кожен раз, коли машина цього вимагає, і це очевидно неозброєним оком.

Чи не пропускайте технічне обслуговування
Виробники пропонують графік технічного обслуговування, заснований на кількості пройдених кілометрів за певний період часу, щоб гарантувати, що автомобіль буде працювати належним чином. З іншого боку, покупцям рекомендується запитувати історію обслуговування будь-якого уживаного автомобіля, який вони розглядають при покупці. Машини, які регулярно проходили ТО, більш надійні, мають більш тривалий термін служби.

Куріння в салоні
Не секрет, що сигаретним димом легко просочуються сидіння, оббивка салону, але проблема виходить за рамки неприємного запаху, так як забруднюючі речовини можуть також знебарвити деякі елементи салону. Не всі курять, навіть ті, хто вважає за краще купувати автомобіль в кращих умовах.

Солідний пробіг
Якщо ви збираєтеся користуватися однією і тією ж машиною все життя, кількість пройдених кілометрів не повинно вас сильно турбувати. Але якщо плануєте продати її в якийсь момент, очевидно, що вартість авто буде в значній мірі залежати від пробігу. Це не одне і те ж саме, що продавати автомобіль з пробігом в 50 000 км, і робити це з пробігом в 100 000 км, особливо тому, що саме в цей момент починають виходити з ладу найдорожчі компоненти.

Не змінюйте зовнішній вигляд авто екстравагантними аксесуарами

Так, цей спойлер може бути фантастичним або затемнені підфарники роблять його більш стильним. Правда полягає в тому, що більшість людей вважають за краще шукати автомобіль, який виглядає як можна ближче до того, яким він покинув конвеєр. Багато з предметів, знайдених на вторинному ринку, іноді навіть незаконні. Недарма дилери пропонують різні рівні оснащення.

Неправильний автомобіль для географічного району
Деякі типи автомобілів краще зберігають свою цінність в конкретних регіонах. Наприклад, якщо ви живете в Криму, кабріолет звучить більш логічно, ніж, якби ви жили в Сибіру. У разі якщо плануєте переїхати в місто з іншим кліматом, розгляньте можливість продажу свого автомобіля, щоб скористатися його найкращою вартістю.

Виберіть правильний колір
Згідно з дослідженням iSeeCars.com, колір автомобіля грає важливу роль у визначенні його вартості. Так в перші три роки середня амортизація автомобіля становить 33,1%, однак знос знижується до 27% для авто жовтого кольору і збільшується до 37,1% для машин в «золоті». Інші кольори, які негативно впливають на вартість б / у автомобіля, це фіолетовий, бежевий, сріблястий, чорний.

Затемнене скло вікон
На додаток до зменшення відблисків і збереженню тепла, поляризація стекол також може мати негативний вплив на вартість вашого автомобіля. Закони про це компоненті також значно різняться в залежності від країни і навіть регіону. Те, що законно в одному місці, може бути заборонено в іншому.

Не давайте простоювати машині довгий час
Автомобіль з пробігом 50 000 км і віком 3 роки має значно більшу цінність, ніж авто з таким же пробігом, але з 8-річним віком. Якщо ви плануєте продати свій автомобіль, повинні знайти баланс.

Подряпини, сколи, вм’ятини
Навіть найдрібніші деталі привертають увагу, а подряпини, вм’ятини або тріщини можуть зіграти проти власника. Найкраще віддати машину в майстерню, щоб вирішити проблеми, і спробувати повернути цю суму грошей через остаточний продаж. У гіршому випадку, якщо не повернете вкладені в реставрацію кошти, по крайней мере, вам буде простіше її продати, тому що доглянуте авто привертає набагато більше уваги покупців.