Seat розробляє пластмаси з рисового лушпиння

Компанія Seat анонсувала пілотні випробування деталей обробки салону з інноваційного матеріалу Oryzite, в складі якого присутній рисова лушпиння. Презентації проекту відбудеться 28-29 жовтня в рамках заходу Seat Innovation Day.

Крім рисового лушпиння до складу Oryzite входять поліуретани й поліпропілени. Випробувати нові «зелені» пластмаси планують на Seat Leon четвертого покоління. З них виготовлять обшивку стелі, двері і двох’ярусний підлогу багажного відділення. Деталі з Oryzite зовні нічим не відрізняються від виготовлених з традиційних «нафтових» пластмас, але при цьому набагато легше. Використання цього матеріалу дозволить зменшити масу і вуглецевий слід автомобіля.

На даному етапі розробники технології з’ясовують, скільки рисового лушпиння можна використовувати, щоб виготовлені з Oryzite на 100% відповідали технічним вимогам. Наприклад, двох’ярусний вантажний відсік багажного відділення повинен витримувати до 100 кг ваги, зосередженого в одному місці. Також «рисові» елементи проходять перевірку на стійкість до спеки, холоду і вологості в спеціальній кліматичній камері. Як кажуть в Seat, елементи з Oryzite повинні відповідати тим же параметрам, що і традиційні матеріали на нафтовій основі. Надалі «рисові» елементи з’являться в серійних автомобілях марки.

Щорічно в світі збирають більше 700 мільйонів тонн рису, в процесі переробки якого отримують близько 140 тонн рисового лушпиння. Зокрема, підприємстві в Монсі (район в Іспанії) щорічно переробляє 60 тонн рису, з них близько 12 тонн – це лушпиння, яка в подальшому спалюється. Ці 12 тонн Seat перетворив в Oryzite, пояснив генеральний директор проекту Ібан Гандуксе.