Новий Fiat 500e повністю розсекречений

Новий Fiat 500e зберіг класичний кузов і дизайн, але при цьому став на 60 мм довшим і ширшим, а колісна база збільшилася на 20 мм. Габаритна довжина моделі нового покоління становить 3630 мм, ширина – 1690 мм, колісна база – 2520 мм.

Хетчбек оснащений 120-сильним електромотором і літій-іонним акумуляторним блоком ємністю 42 кВт • ч. Запас ходу заявлений на рівні 320 км по циклу WLTP. Час прискорення з місця до 100 км / год – 9.0 секунд, максимальна швидкість – 150 км / ч. Від швидкісний зарядної станції акумулятор поповнюється до 80% ємності за 35 хвилин.

Надбавка в габаритах і рівну підлогу в салоні дозволили новому хетчбеку запропонувати більш просторий салон. Уже «в базі» 500e укомплектований 7.0-дюймової цифровий панеллю приладів і нової мультимедійною системою з сенсорним дисплеєм діагоналлю 10.25 дюйма.

Також зміна поколінь принесла електрокару систему автоматичного екстреного гальмування і адаптивний круїз-контроль з функціями утримання в смузі руху і контролю «сліпих» зон. На вибір доступні три їздових режиму: Normal, Range і Sherpa. Останній забезпечує максимальний пробіг, відключаючи «зайвих» споживачів енергії і притупляючи реакції на натиснення педалі акселерометра.

Продавати новий Fiat 500e планують паралельно з нинішніми версії в ДВС. В Європі прийом замовлень вже відкритий. Поки запропонована дебютна серія La Prima вартістю 37.5 тисяч євро. За цю суму запропоновані сидіння в оббивці з еко-шкіри, повністю світлодіодна оптика, 17-дюймові колісні диски і хромований декор в екстер’єрі.

Повний прайс-лист на нову «п’ятисотку» обіцяють озвучити пізніше.