Названа вартість електричного седана Cadillac Celestiq

Поява електричного флагманського седана Cadillac Celestiq підтвердили під час недавнього заходи General Motors «EV Day». Компанія розраховує продавати кілька сотень електроседанов в рік. Кожен зберуть вручну, що й відіб’ється на ціннику. За словами президента Cadillac Стіва Карлайла, Celestiq буде коштувати, як мінімум, 200 тисяч доларів США. Для порівняння, попередній флагманський седан марки CT6-V коштував більше ніж в два рази дешевше.

Технічної інформації про Cadillac Celestiq небагато. Відомо, що модель побудують на третьому поколінні електричної платформи General Motors. Першим її випробував безпілотний пасажирський шаттл Origin, що належить концерну американської компанії Cruise. Також Celestiq обіцяні нещодавно представлені General Motors батареї власної розробки – Ultium, здатні забезпечити запас ходу не менше 644 км. Ємність батареї варіюється від 50 до 200 кВт • год. Працює блок під напругою 400 або 800 В і підтримує зарядку потужністю до 350 кВт. Очікуваний час розгону від 0 до 96 км / год – менше трьох секунд.

Дизайн електроседана Celestiq розроблять в стилістиці концепту Cadillac Escala, який дебютував на Конкурсі елегантності в каліфорнійському Пеббл-Біч в 2016 році. Новому флагману обіцяно просторий салон з чотирма окремими кріслами і повний набір інноваційних технологій.