Mitsubishi L200 провалив «лосиний тест»

Журналісти іспанського видання km77 опублікували відео чергового «лосиного тесту». На цей раз випробуванню піддався пікап Mitsubishi L200 в європейській специфікації.

«Лосиний тест» – одне з найскладніших випробувань для будь-якого автомобіля, особливо такого громіздкого і важкого як пікап. В ідеалі «тестований» повинен пройти імпровізовану смугу перешкод, не зачепивши ні один з конусів на швидкості 77 км / ч. Для японського пікапа «ідеальної» стала швидкість в 69 км / ч.

Як видно на відео, під час першої спроби, на швидкості 79 км / год пікап занесло на повороті, він зніс кілька конусів, а колеса праворуч відірвалися від землі. Приблизно такими ж були результати заїздів на швидкості 77 і 73 км / год. Незважаючи на це іспанські журналісти відзначили хорошу керованість автомобіля, а «підстрибування» в поворотах – звичайною справою для високих моделей. Таким чином, підвіска справляється з надмірним навантаженням.

В цілому пікап Mitsubishi L200 виявився «швидше» в «лосинах тесті», ніж BMW M235i Gran Coupe «взутий» в шини японської компанії Bridgestone і показав себе на одному рівні з новим Volkswagen Golf, випробуваним кілька місяців тому.