Geely побудує завод для Polestar

Zhejiang Geely Holding Group (Geely Holding) планує побудувати завод з виробництва преміальних електрокарів Polestar в місті Чунцин. Підприємством з виробничою потужністю 30 тисяч автомобілів на рік буде управляти недавно зареєстрована дочірня компанія. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на два джерела, безпосередньо знайомих з цим питанням. У Geely і Polestar коментувати цю інформацію відмовилися.

Рішення про будівництво нової виробничої площадки стало відповіддю на розширення присутності на китайському ринку іноземних виробників електрокарів таких так BMW і Tesla, які збирають свої автомобілі з китайських компонентів, а потім реалізують на місці або експортують на інші ринки.

В даний час виробництво автомобілів Polestar налагоджено на заводах Geely в Ченду і Тайчжоу. Також компанія планує запустити в серію седан Precept, представлений на китайському автосалоні в цьому році. Зараз електрокари Polestar експортуються в дев’ять країн світу, а до кінця 2023 року ця кількість планують збільшити до сорок трьох. Як сказав в інтерв’ю агентству генеральний директор Polestar Томас Інгенлат, компанія досліджує ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Близького Сходу.