BMW i4 Concept: представлений баварський конкурент Model 3

Новий седан BMW i4 повинен був стати однією з прем’єр Женевського автосалону. Уявити перший електричний «гранд купе» баварці планували під музику німецького композитора Ханса Циммера, відомого своїми мелодіями до кінофільмів і комп’ютерних ігор. Але оскільки автосалон скасували, довелося обмежитися онлайн-трансляцією з Мюнхена. Крім купеобразного кузова BMW i4 Concept отримав фальшрадтаторную грати з величезними «ніздрями», за якими заховані датчики системи автопілотування і бампер без повітрязабірників. Функції традиційних дзеркал заднього виду виконують невеликі камери, який навряд чи збережуться у серійної моделі.

Центральний елемент салону – орієнтований на водія широкий вигнутий дисплей, який поєднав цифрову «приборку» і «мультімедійку». Таке ж рішення застосоване в електрокроссовере iNext, очікуване на ринку в 2021 році. За словами розробників, «мультімедійка» BMW i4 працює на операційній системі наступного покоління, яка буде використовуватися в автомобілях марки з наступного року.

BMW i4 Concept укомплектований одним електромотором потужністю 530 к.с. і акумуляторним блоком на 80 кВт • ч. З місця до 100 км / год електрична «четирехдверка» прискорюється за 4.0 секунди. Розрахунковий запас ходу – 600 км по циклу WLTP. Передбачається, що такими ж будуть і показники серійної моделі, що дозволить BMW i4 поборотися за покупців з Tesla Model 3.