Білорусам показали електрокар Geely Geometry A

У столиці Білорусі Мінську відбулася презентація електричного седана Geely Geometry A. Чотири екземпляри моделі завезли в країну для проведення всебічних випробувань, вивчення попиту, конкурентних переваг і перевірки створених в Білорусі умов використання електромобілів, пояснив виданню Onliner директор заводу «БелДжі» Геннадій Свідерський.

На презентацію до Мінська він приїхав з Борисова (місто в 77 км від Мінська) на китайському електрокарі і зазначив тихий хід і «минималистичную елегантність» в зовнішності і в салоні. Також він звернув увагу на витрату електрики і роботу системи рекуперації при гальмуванні, здатні «забезпечити поїздки не тільки по місту, але і на далекі відстані». Після випробувань автомобілі планують виставити в дилерських центрах, щоб оцінити споживчий попит.
Гелі Geometry A (GE11) випускається з 2019 року. Габаритна довжина електрокара – 4736 мм, розмір колісної бази – 2700 мм. Седан укомплектований одним електромотором потужністю 163 к.с. (250 Нм) і літій-іонною батареєю NMC ємністю 51,9 кВт • ч базової і 61.9 кВт • год в далекобійної версії. Запас ходу – 410 і 500 км відповідно. Час прискорення з місця до 100 км / год – 8.8 секунд.

Середня витрата заряду батареї – 13.5 кВт • год на 100 км шляху. Від станції швидкої зарядки батарея поповнюється від 30 до 80% ємності за 30 хвилин. Крім того, Geometry A оснащений системою Super E Energy Station, яка дозволяє подавати живлення на ноутбуки, лампи та інше обладнання за допомогою зовнішньої вилки.

У списку опцій інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху і допомогу при перестроюванні, автопарковщік, моніторинг «сліпих» зон », система виявлення рухомих об’єктів перед і за автомобілем, автоматичне екстрене гальмування з виявленням пішоходів, система автоматичного управління дальнім світлом і система попередження про зіткнення. У салоні встановлені сидіння з преднатяжителями ременів безпеки, бардачок з паролем і проекційний дисплей. Також передбачена можливість установки обмеження максимальної швидкості на випадок передачі автомобіля знайомим або родичам.