Bentley переходить «під крило» Audi

Британська марка Bentley увійде до складу компанії Audi в 2021 році, про це повідомило німецьке видання Automobilwoche з посиланням на власні джерела. Чергова перестановка всередині концерну Volkswagen спрямована на скорочення витрат і висновок з кризи британської марки, яка постраждала як від коронавируса, так і від Брексіта.

Як пише видання, незважаючи на те, що 2019 рік був для Bentley вдалим (компанії вдалося заробити рекордні 65 мільйонів євро), керівництву марки вже двічі довелося переглядати прогноз на 2020 рік. У Volkswagen упевнені, що «під крилом» у Audi британська марка зможе швидше підвищити свій потенціал. Крім того, нові моделі Bentley отримають платформи, вузли і агрегати розробки Audi.

Раніше повідомлялося, що концерн Volkswagen має намір поміняти Bugatti на частку в хорватській компанії Rimac Automobili. Volkswagen Group не хоче більше витрачати кошти на бренди Bugatti, Bentley і Lamborghini, які перейшли у власність концерну при колишньому, тепер уже покійного голову наглядової ради Фердінанда Пієхе. Всі свої зусилля і фінансові можливості Група має намір направити на електрифікацію, цифровизацию і системи автономного управління.