Королі швидкості, самовбивці на дорогах України

Швидкість — поняття, коли властиве до позитивної сторони справи, а коли є просто негативним персонажем в дорожньо-транспортних подіях. Неправомірність любителів ризику поганяти на вулицях міста, надає право присікати неправомірні дії співробітникам ДАІ. У нічний і денний час таких заходів ДАІ робить, адміністративні затримання трапляються часто у великих містах і мегаполісах.

Автомобілі, як правило, супроводжуються на штрафну стоянку, до закінчення розгляду у справі про порушення. Проте арешт машини і штрафні санкції навряд чи зупинять фанатів швидкості залишити або хоч би стримати свій запал захоплення цих смертельно небезпечних ігор. Матеріал підготовлен в онлайн виданні “Irinin Journal” (Транспорт) – https://irinin.com/transport.html

Небезпека міжміських трас

Швидкісних трас в нашій країні не особливо багато, але, проте, вони є, і багато любителів швидкості намагаються виїхати туди і випробувати свою машину на міцність. Разом з ними, є і люди, які не розрізняють різницю між звичайною трасою і швидкісною. Беззаконня такого роду злочинів, проявляється в його наслідках. Ділянки доріг, де допустима швидкість не більше 60 км/год, такими людьми не дотримується. Не звертають вони уваги і на відмітні знаки про те, що попереду школа, діти. У деяких регіонах згодом тяжких наслідків таких захоплень, бачачи неефективність прийнятих проти фанатів швидкості заходів. Влада вирішила ввести таке введення як «лежачий поліцейський». Під покриттям асфальту прокладали упоперек дороги залізну палю, покриту шаром асфальту. В результаті виконаної роботи, з’явилися перші перемоги, але і перші жертви теж. Жертви були з тих, хто активно любив швидкість і ігнорував знаки про «лежачого поліцейського», через фіксувальну лінію такої конструкції, можна проїздити тільки на дуже повільній швидкості.

Перешкоди для гонщиків

Перемоги в цьому плані були істотні. Водії стали звикати до нововведення і кожен водій мимоволі зменшував швидкість біля пристрою, що б не розбити машину і не витрачатися на ремонті. Такі конструкції встановлюють зазвичай біля дитячих садів, шкіл і інших учбових установ, а також лікарень.Але як би влада не вводила нововведення, любителі швидкості все одно перевищуватимуть допустимі кілометри, на міських вулицях лякаючи перехожих. Без тяжких наслідків можна віднести це як адміністративне порушення, але коли наслідки закінчуються важким результатом і з’являються жертви, то все стає набагато серйозніше.

Безглузді стрітрейсери

Безліч випадків необережності на дорогах із-за перевищення швидкості і реальної пристрасті фанатів до змагань на дорогах. Розвиваючи немислимі швидкості, намагаються обганяти один одного при цьому, не помічаючи зустрічні автомобілі. З появою потужніших автомобілів і падінням якості навчання водіння, проблема стала настільки актуальною і хворобливою, що влада стала серйозно задаватися питанням про припинення, приміром, нічних перегонів в містах, створювали спеціальні рейди, старалися усілякі припинити такі неправомірні порушення.

Швидкість і закон

Любителі швидкої їзди не хочуть поступатися букві закону і більшість з них навмисно, виїжджає на дороги міста вночі, змагавшись між собою розвиваючи немислиму для міста швидкість. Багато чинників грають роль в повсякденній статистиці, але в основному це велика швидкість, навіть в негоду або ожеледь на вулиці. З екранів телевізорів щодня виводять зведення, як хтось не впорався з управлінням, вилетів на зустрічну смугу і тому подібні страхітливі факти. Вжиття заходів до таких гонщиків посилюватимуться з часом, розробляються різні законопроекти, покликані посилити відповідальність за ці порушення. Залишається сподіватися, що суспільство оберне на цю увагу і щось все-таки зміниться з часом. Поки любителям швидкої їзди, за перевищення покладеної швидкості і облаштування ралі на міських вулицях, загрожує тільки адміністративне покарання. Але якщо влада все-таки посилить заходи відповідальності, хоч би штрафними санкціями, то правопорушень на цьому грунті стане значно менше.