Оренда автомобіля для весілля

Автомобільний кортеж – невід’ємний елемент будь-якого весільного торжества. За традицією, що склалася молоді під’їжджають до загсу на різних машинах, а їдуть вже разом на одній, чоловіком і дружиною. Всі гості також супроводжують винуватців торжества на автомобілях. Звичайно ж, весь транспорт в цей день повинен за своїм зовнішнім виглядом відповідати приводу. На жаль, не всі можуть похвалитися наявністю машин представницького класу. І багато хто знаходить вихід в оренді авто. Нехай не завжди лімузини, але цілком собі респектабельні іномарки користуються великою популярністю на весіллях Hot Wedding .

Деякі з метою економії просять своїх родичів і друзів побути хоча б першу половину дня водіями і допомогти в розвезення гостей. Ніхто не відмовляє молодим, деякі відгукуються навіть з радістю. Однак в більшості випадків частина таких шоферів будуть відчувати себе скуто, адже вони не зможуть разом з усіма розслабитися повністю, випити той же символічний келих шампанського біля палацу одруження. Тому навіть найбільш економним молодятам варто подумати про комфорт своїх гостей. Адже зовсім не обов’язково брати напрокат кілька різних автомобілів авто на весілля , цілком вистачить мікроавтобуса з водієм. І, до речі, роз’їжджати по фотосесій всім разом гостям буде набагато веселіше.

Якщо ви все-таки вирішили орендувати машину для весілля, то варто враховувати, що така справа буде дещо відрізнятися від повсякденного прокату авто. Перш за все, у молодих, природно, будуть свої вимоги до зовнішнього вигляду транспортного засобу, на якому вони поїдуть в світле майбутнє. Тому, щоб не стати обмеженим у виборі, пошукайте машину своєї мрії заздалегідь, в ідеалі місяці за 2 до самого дня Х. Майте на увазі, особливий ажіотаж буває в період з квітня по вересень, адже це найкращий час для весіль.

Також, орендуючи мікроавтобус для гостей, враховуйте особливості самого свята. Як правило, всі починають святкувати таку важливу подію ще у загсу і продовжують потім в самому транспорті. При цьому напої, закуски і дорожня тряска часто призводять до логічних наслідків у вигляді забруднень салону. В прокатної організації до такого, звичайно, звикли. Однак, щоб потім не дивуватися раптово виникли прайсів по немислимим цінами за хімчистку, відразу дізнавайтеся, на яких умовах і за якою вартістю в разі чого буде здійснюватися прибирання мікроавтобуса.