Родстер Fiat 124 Spider отримав нові опції в США

Родстер Fiat 124 Spider получил новые опции в США

Запропоновано виконання 124 Spider Abarth з опцією Veleno Appearance Group. Слово Veleno означає «отрута» (натяк на скорпіона з емблеми ательє Abarth).

Анонс доопрацьованого спайдера Fiat 124 2019 модельного року ми оцінили занадто оптимістично. Змін у налаштуваннях мотора не сталося. Зате американцям запропоновано кілька свіжих прикрас. Насамперед, це нова версія вихлопної системи з нержавійки Record Monza (опція для модифікації 124 Spider Abarth за $995). Вона оснащена підпружиненим клапаном і забезпечує тихий звук при малому навантаженні або на холостому ходу — і більш сильний, насичений, на середній і високій.

Родстер Fiat 124 Spider получил новые опции в США

Пакет Veleno ($495) включає в себе червоні буксирну петлю, спліттер і корпуси дзеркал, а в салоні — килимки зі знаком Abarth і металеву накладку на підставці для відпочинку лівої ноги. Основні кольори кузова: Puro White Tri-Coat Pearl, Brillante White, Forte Black Metallic і Chiaro Silver Metallic.

На родстерах для американського ринку фиатовская «турбочетвірка» 1.4 раніше видає 162 к. с., 249 Н•м (вихідна модель Fiat 124 Spider) або 166 к. с., 249 Н•м на версії Abarth. Остання цікава не потужністю, а перенастроенным в бік більшої спортивності шасі.

На спайдері в початковій комплектації Classica ($24 995) з’явилися опціональні гоночні смуги, та ще у двох стилях (ралійні і «ретро»), плюс різні варіанти їх кольорів. За $27 795 можна отримати більш насичену варіацію Lusso, що означає легкосплавні диски на дюйм більше вихідних (17 замість 16), сріблясту передню стійку, акценти Piano Black у салоні, шкіряне оздоблення чорного або коричневого кольору (на кріслах, передній панелі та приборку).

Родстер Fiat 124 Spider получил новые опции в США

Приклади опціональних смуг ($295): Fiat 124 Spider Classica Red Double Rally Stripe, Classica White Double Rally Stripe, Classica Retro red Stripe/gray, Classica Retro Stripe white/gray

Топовий Abarth (близько $30 000) теж запропоновано прикрасити смугами на капоті, причому нанесеними вручну. Як ми говорили, у такого родстера головна відмінність від базового — перенастроенная підвіска (тут використані амортизатори Bilstein). За замовчуванням цієї версії покладено механічний диференціал підвищеного тертя. А ось за гальма Brembo і крісла Recaro потрібно доплачувати.