Оновлена модель Mitsubishi Outlander встала на конвеєр в Калузі

Обновлённая модель Mitsubishi Outlander встала на конвейер в Калуге

Нові в екстер’єрі: ходові вогні, решітка радіатора, бампери і колісні диски. Нагадаємо, модель нинішнього покоління була показана в 2012 році і оновлення 2018-го для неї вже четверте (включаючи і фейсліфтінг, і чисто технічні поліпшення).

Навесні нинішнього року кросовер Mitsubishi Outlander пережив чергове оновлення, яке зачепило і зовнішність машини, і начинку. А тепер офіційний дистриб’ютор, компанія ТОВ «ММС Рус», оголосив про старт виробництва рестайлінгової пятидверки на калузькому заводі.

Обновлённая модель Mitsubishi Outlander встала на конвейер в Калуге

Модель Outlander є однією з найпопулярніших у сегменті, а також серед кросоверів взагалі і більше того — серед всіх нових машин безвідносно до типу та класу. За січень — липень 2018-го в Росії продано 13 218 примірників (+56% до того ж періоду 2017 року). Це двадцять перший рядок у топ-25.

Лише восени минулого року російське представництво поліпшило оснащення Аутлендера, в лютому нинішнього року також додало в каталог нові варіанти, а ось тепер запускає оновлений Outlander, у якого серед іншого перенастроєна підвіска і поліпшена шумоізоляція.

Обновлённая модель Mitsubishi Outlander встала на конвейер в Калуге

На 4WD-варіантах з’явилися повітроводи для задніх пасажирів і електронне стоянкове гальмо, а на 2WD — нова ніша під мелочовку. Скрізь — підсвічуються кнопки склопідйомників з режимом «одного дотику», змінений профіль сидінь з поліпшеною бічною підтримкою, USB-порт на передній панелі, а з пакетом Mitsubishi Connect — і на другому ряду.

Правда, в Європі найбільш суттєві технічні оновлення — у гібридного виконання. Там і зовсім змінився весь силовий агрегат (ДВС, електромотори і батарея — нові). Але гібрид у нас не представлений і не передбачається. У Росії оновлений кросовер залишається з відомими нам бензиновими моторами 2.0 на 146 сил і 2.4 167 л. с, поєднувані з варіатором INVECS-III, переднім або повним приводом. Ціни на рестайлінговий паркетник представництво оголосить 12 вересня.