Шукайте СТО, автосалони, автомийки на Locator.ua

 

Конкуренція на ринку обслуговування і ремонту автомобілів змушує власників автосервісів шукати нові джерела залучення клієнтів і додає клієнтам головного болю при виборі необхідного автомобільного сервісу або автомийки. І тим і іншим пропонуємо скористатися українським сервісом пошуку організацій та послуг Locator.ua.

Locator.ua – довідник із картою в якому кожен киянин або житель будь-якого іншого міста в Україні може знайти необхідні йому організації або місця у тому числі СТО і автосервіси, автосалони, автомийки, АЗС, електрозаправки, шиномонтажі або послуги пов’язані із ними, подивитися і порівняти ціни, почитати або залишити відгук про якість наданих послуг, подивитись фотографії результатів виконаних робіт, інтер’єрів, місцезнаходження.

Locator.ua є не тільки корисним для користувачів інструментом пошуку виконавця, а й джерелом нових клієнтів для бізнесу в тому числі і для СТО, ГБО-сервісів, автосалонів, автомийок, шиномонтажів, адже на Locator.ua заходять не тільки в пошуках автосервісів в принципі, але і в пошуках тієї чи іншої послуги, наприклад: тонування автоскла, “розвал-сходження”, “тонування авто” і так далі. Радимо власникам b2c-бізнесу в сфері ремонту і обслуговування авто не втрачати можливості і вже зараз перевірити наявність вашого автосервісу в базі, а в разі його відсутності – додати, не втрачаючи часу.

На даний момент додавання в довідник організацій – безкоштовне. Більш того, безкоштовно можна додати необмежену кількість послуг і ціни. Заповніть профіль вашого СТО повністю для отримання максимального ефекту у вигляді більшої кількості клієнтів.

Locator.ua – не просто міський довідник, а система, яка поступово інтегрується в усі бізнес сфери економіки. Вже скоро клієнти зможуть записатися онлайн до вибраного фахівця, а бізнес – безкоштовно використовувати напрацьовані інструменти для автоматизації своєї роботи, а ті, хто хоче отримувати більше нових клієнтів, зможуть це зробити в рази дешевше, використовуючи інноваційні рішення Locator.ua.

Для того щоб додати вашу організацію, просто зареєструйтеся на сервісі і натисніть на посилання “ДОДАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ” з комп’ютера або планшета. Після модерації ваша компанія з’явиться на мапі і в списку довідника автосервісів і СТО.

П.С .: Locator.ua – українська розробка тому додавши свою компанію, ви допоможете не тільки собі але і національному виробникові.