Заробіток на перегляді відео — що потрібно робити

Всесвітня мережа зараз – це відмінне місце для заробітку, як незначного, так і досить високого. Забезпечити стабільний дохід можна, не виходячи з дому і навіть не витрачаючи на це багато часу і сил. Одним із способів, що набирають популярність, вважається заробіток в інтернеті (розповідається на сайті itstatti.in.ua) на перегляді відеороликів. Він доступний, зрозумілий, прибутковий і, головне – не вимагає особливих навичок, знань і умінь. Але хоч спосіб і простий, щоб заробити гроші, все-таки попрацювати доведеться.

Суть і особливості

Отримувати гроші за перегляд коротких відео може будь-яка бажаюча людина, у якого є доступ в інтернет, бажання заробляти і вільний час. Плюс такого способу в тому, що він підійде навіть новачкам або недосвідченим користувачам, так як не вимагає вкладень.

Заробіток на перегляді відео ґрунтується на таких головних принципах:

 • необхідно зареєструватися відразу на декількох сайтах, які готові виплачувати користувачам гроші за перегляд коротких відеороликів;
 • потрібно вивчати завдання кожного з них, включати платні відео, чітко слідувати інструкції;
 • в кінці відео у деяких сервісів потрібно буде ввести капчу з картинки, яка є гарантією того, що користувач дійсно його додивився;
 • виводити гроші з цих ресурсів на власні рахунки можна не відразу, а лише після накопичення певної мінімально доступний для відображення суми.

Як заробляти або що потрібно буде робити

Заробіток грошей на перегляді коротких відео – проста, прозора і зрозуміла ідея. За перегляд відео платять далеко не всі сайти. Тому слід знати, куди заходити, яке відео відкривати. Ще потрібно не забувати в кінці виконувати обов’язкові дії. У списку додаткових дій можуть бути:

 • введення капчі;
 • підписка на канал;
 • поставлений лайк;
 • написаний коментар та інші.

В іншому ж все просто: подивився відео – отримав гроші на внутрішній рахунок.

Хто платить за це гроші

Оплачують перегляд коротких відео користувачам рекламодавці. Але співпраця відбувається не безпосередньо, а через спеціальні сервіси. Оплата може бути різноманітною:

 • безпосередньо за перегляд відео і збільшення показника лічильника переглядів;
 • за клік по виявляється рекламі у відеоролику;
 • за якусь іншу найпростішу дію.

Багато майданчиків, які надають таку можливість для заробітку користувачам, перейшли на більш універсальний формат. І тепер нарівні з відео у них з’явилися інші нехитрі завдання, що дозволяють збільшувати дохід. Серед них написання коментарів, підписка на групи, канали в інших соцмережах, залишені лайки, класи та багато іншого. У порівнянні зі звичайним переглядом відеороликів на таких завданнях можна набагато швидше і більше заробити. Тут платоспроможна аудиторія вже розширюється. Серед них з’являються не тільки рекламодавці, а й власники груп, пабліків, каналів.

Заробіток на перегляді відео в інтернеті: ТОП-10 сайтів для заробітку грошей

Щоб почати заробляти на кожному з перерахованих сайтів, потрібно виконати обов’язкову умову-пройти реєстрацію. Як правило, ця процедура максимально спрощена. Потрібно ввести логін, email, придумати пароль і прив’язати до сторінки особистий аккаунт з соцмереж або YouTube.

 • LikesRock – за перегляд одного відеоролика нараховується оплата від 0,5 євро або 0,375 руб. На сайті зібрано дуже багато завдань, приблизно 200. Мінімальна оплата починається від 30 євро на системи PayPal, Payeer, Advcash. У особистому кабінеті просто орієнтуватися, незважаючи на те, що він має багато посилань і вкладок. Щоб заробляти на відео, потрібно відкрити значок YouTube і пункт «Перегляди». У розділі будуть зібрані виключно цільові завдання без виконання додаткових дій.
 • Forumok – один з небагатьох сервісів, де оплата за дію висока, стартує від 2 крб. Але зазвичай завдань тут мало, не більше 10. Також передбачена партнерська програма, що дає до 30% відрахувань. Виводити можна суми від 200 руб. на WebMoney.
 • SMMOK-YT – вартість завдань на цьому сайті має великий діапазон від 0,1 до 2-3 руб. Доступних завдань не буває більше 10 штук в день. Мінімальна виплата становить 50 руб., і переводити її можна тільки на систему WebMoney. Для роботи в цьому сервісі потрібен буде особистий аккаунт в YouTube. На перегляд відео встановлюється таймер. Коли час закінчується, користувачеві буде запропоновано ввести найпростішу капчу, тобто поставити галочку. Плюси сервісу в тому, що тут передбачена автоматична перевірка виконання завдань і є також інші методи збільшення доходу.
 • CashBox – сервіс з величезною кількістю пропозицій по заробітку. Але завдань, пов’язаних з відеопереглядом, буде дуже мало, зазвичай до 5 штук за ціною в середньому 0,4 руб. за кожен. Виводяться суми від 40 руб. на гаманці Вебмані. Після реєстрації обов’язково потрібно отримати формальний атестат WebMoney і підключити аккаунт на YouTube. Також на сайті потрібно вибрати роль виконавця, щоб відкрити доступ до завдань. Всі вони будуть розподілені для зручності пошуку на кілька основних категорій: соцмережі, в тому числі і YouTube, довільна – ті, що виставляють такі ж користувачі, додатки, які полягають у встановленні різних програм на мобільні пристрої, опитування.
 • Qcomment – Відео для оплачуваного перегляду тут теж небагато, до 5 штук. І кожен коштує від 1 рубля і вище. Вивести суму можна тільки після накопичення 100 руб. На сайті передбачена система ранжирування. Кожен новий користувач має нульовий рівень, але заробляти на відео він вже може. Після його підвищення відкриється доступ до дорогих завдань. Можна буде писати коментарі, залишати лайки, робити репости і багато іншого, але це вже буде трохи інший дохід.
 • Vzadache – сайт, на якому теж впливає на рівень оплати завдань рейтинг користувача. Завдань, пов’язаних з переглядом відео на ресурсі, теж мало – до 5 штук в день. Є дуже вигідна партнерська програма. Від кожного запрошеного реферала, який набрав 400 балів рейтингу, користувачі будуть отримувати 100 руб. Мінімальний висновок на гаманець WebMoney 100 руб. Інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий.
 • Piarim за перегляд одного відеоролика платить від 0,12 руб. Завдань тут близько 50 штук в день, мінімальна виплата становить $10. Є величезний вибір систем для виведення коштів. Сервіс зовні дуже нагадує соціальну мережу, де користувач вказує детальну інформацію про себе, вибирає статус. Але, щоб отримати доступ до завдань, до профілю повинні бути прив’язані абсолютно всі акаунти в соціальних мережах, в тому числі Одноклассники, Facebook, Instagram, Google+, YouTube і ВКонтакте.
 • SurfEarner – сайт з невеликою кількістю завдань, близько 10 штук в день. За перегляд платять від 0,15 руб. Мінімальні виплати починаються від 1,5 руб. для систем, яких в списку представлено величезна кількість. Головний вид заробітку на цьому сайті – це отримання коштів за перегляд банерних відеороликів і перегляд платних відео.
 • VKtarget – зручний і популярний сайт для заробітку і просування акаунтів. Кількість завдань для перегляду тут зазвичай не більше 5. Ціна одного від 0,04 руб. виводити можна мінімальну суму 25 руб. на різні платіжні системи в мережі і навіть мобільний телефон. Якщо підключити профілі від інших соціальних мереж, то стане доступно ще більше завдань, але це буде вже іншим методом заробітку. Плюс платформи в тому, що є версія для смартфонів.
 • Advads – місце, де теж можна переглядати невелику кількість відеороликів щодня, не більше 5. Ціна на них може бути найрізноманітнішою. Виводити можна мінімум 10 руб. на віртуальні платіжні системи. Поряд з переглядом відео можна знайти безліч інших оплачуваних цікавих завдань. Їх можна виконувати, чекаючи появи завдань з YouTube.

Скільки грошей можна заробити

Заробляти на перегляді відеозаписів в інтернеті можна абсолютно різні суми. Вони можуть перебувати в різних межах від 30 і більше 400 грн. в день, як стверджують деякі джерела. Нараховуються гроші за перегляд кожного відео, тому дохід буде залежати від декількох параметрів:

 • виду майданчика, де працює користувач;
 • кількості обраних сервісів для роботи;
 • обсяг роботи та інтенсивності.

Хтось може приділяти такій роботі всього 15 хвилин в день, інші готові витрачати кілька годин. Як результат, буде абсолютно різний заробіток.

Заробіток на відео – це відмінний варіант для створення додаткового доходу. В якості основного джерела коштів він навряд чи згодиться. Хоч в мережі гуляє чимало інформації про те, що на цьому можливо заробляти і 300 і 400 грн., на практиці навряд чи вдасться це реалізувати. За повний робочий день» межа становить близько 30-50 грн. Тому в якості основного доходу він може сподобається школяру або студенту. Працювати доведеться дійсно багато. Сама ж по собі робота проста, іноді навіть цікава і пізнавальна. Головне, вона підходить тим, хто раніше ніколи ще не пробував заробляти гроші в інтернеті. Будь-який початківець впорається зі зрозумілим і доступним завданням.

Матеріали надав розділ українського інформаційного блогу ІТстатті itstatti.in.ua/zarobitok.html.