У Китаї відбулася презентація серійного кросовера Jetta VS7

На автошоу в Гуанчжоу відбулася презентація серійного кросовера Jetta VS7.

Слід згадати, що Jetta є окремою маркою, яку корпорація Volkswagen створила для продажу в Китаї доступних машин. Спільний завод FAW-Volkswagen вже вивів на місцевий авторинок компактний крос Jetta VS5 і седан VA3, а зараз модельний ряд поповнив «паркетник» Jetta VS7.

Нова модель являє собою подовжену варіацію кросу VS5, в основі якого, в свою чергу, лежить та ж платформа, що і у Skoda Karoq. VS7 має довжину в 4624 мм, ширину в 1841 мм, висоту в 1633 мм, а розмір колісної бази становить 2730 мм. У дизайні новинки використовували безліч рішень від «молодшого брата». У той же час VS7 володіє оригінальними бамперами і вдосконаленою лінією скління.

У салоні авто є повністю сенсорний блок управління кліматичною установкою, натомість механічного гальма стоянки з’явилася клавіша електроприводу. Також машину укомплектували панорамним дахом, камерами кругового огляду і світлодіодними фарами. Але панель приладів тільки аналогова зі звичайним монохромним дисплеєм в центральній області.

Jetta VS7 оснащується турбомотором на 1,4 літра віддачею 150 л.с. Двигун поєднується з 6-ступінчастою автоматичною трансмісією від Aisin. Однак система повного приводу не пропонується навіть опціонально.

У Китаї новинка з’явиться в грудні поточного року. Передбачається, що кросовер буде коштувати від 92,8 тис. Юанів ($ 13 200).