Спортивний «гібрид» Range Rover Sport P400e

Ще один підключається «гібрид» Range Rover Sport P400e з’явиться в 2019 модельному році. Його презентація запланована на літо наступного року.

Повна електрифікація цієї моделі заплановано на 2020 рік. Новинка буде використовувати 20-літровий силовий агрегат з турбонаддувом і електродвигун, що забезпечить загальну потужність 398 к. с. і крутний момент 640 Нм. Електромотор має восьмискоростную коробку автомат вбудованого типу, яка підключена до системи чотирьох коліс.

Використання електромотора також змусило розробників зробити унікальну калібрування селектора режимів руху. Нові налаштування розподіляють крутний момент від електродвигуна на всі чотири колеса. Це дозволяє краще контролювати позашляховик під час маневрів на низьких швидкостях.
Новий позашляховик зможе розганятися з 0 до 100 км/год всього за 63 секунди, а гранична швидкість складає 220 км/год. Це дуже навіть добре для автомобіля таких габаритів і такого класу. Наявність акумулятора потужністю 131 квтг передбачає близько 48 км чистого ходу від електрики. Правда продуктивність буде нижчою, так як електромотор має потужність всього 114 к. с.
Зарядний порт розташований спереду, хоча сама батарея встановлена ззаду для більш ефективного розподілу ваги. Зарядка автомобіля може бути налаштована на потрібний час. Якщо порт зарядки світиться білим, то це означає, що автомобіль підключений, але ще не заряджається. Синій колір індикатора сигналізує про те, що необхідний час зарядки виставлено, але процес не виконується.

Якщо сигнал блимає зеленим кольором, то це означає, що автомобіль знаходиться в процесі зарядки. Про повній зарядці акумулятора говорить суцільний зелений колір індикатора. Range Rover Sport P400e 2019 року має надійти в продаж на початку наступного року. Новинка отримає новий стиль, сучасне обладнання, а для конфігурації SVR передбачена велика продуктивність.