Розкішний автомобіль класу SUV Range Rover Vogue

Range Rover Vogue 2019 модельного року відноситься до класу розкішних позашляховиків. Судячи з просочилися в інтернет фотографій, він отримає деякі дизайнерські репліки від останньої моделі Sport. Зовні автомобіль став більш витонченим. Всередині кабіни з’явиться більш великий сенсорний екран і поліпшені матеріали обробки.

Що стосується двигуна, цілком ймовірно, що новинка отримає гібридний модуль, що використовується в Sport. Тим не менш, також повинні пропонуватися традиційні двигуни.

Таким чином, в залежності від рівня обробки, продажу буде кілька двигунів. Базовим стане 30-літровий дизельний двигун V-6 потужністю 254 кінських сил і 600 Нм крутного моменту. Наступним буде 44-літровий дизель V-8 потужністю 334 л. с. і обертовим моментом 740 Нм.

Будуть також два бензинових варіанти. Один – це 2.0-літровий чотирициліндровий мотор, що забезпечує потужність 398 коней і 640 Нм крутного моменту. Другим стане 50-літровий силовий агрегат V-8 з турбонаддувом потужністю 518 л. с. і 625 Нм крутного моменту. Його максимальна швидкість складе 250 км/ч. Всі двигуни будуть працювати з автоматичною восьмишвидкісний коробкою передач.

Згідно з останніми новинам, новий Vogue також повинен використовувати спеціальний гібридний силовий агрегат. Швидше за все, це буде комбінація 20-літрового бензинового двигуна з турбонаддувом і електродвигуна. Загальна потужність силової установки повинна становити 404 кінські сили і 640 Нм крутного моменту.
Очікується, що новинка отримає злегка перероблену решітку радіатора з новим сітчастим малюнком. Також будуть встановлені світлодіодні фари Matrix з денними ходовими вогнями. Крім того, можна очікувати новий бампер. Range Rover Vogue 2019 року буде їздити на 20-дюймових колесах, але також будуть доступні більш великі 21 і 22-дюймові диски.

Обробка і оснащення салону імітує дизайн моделі Velar з двома 100-дюймовими сенсорними екранами та інформаційно-розважальною системою Touch Pro Duo. Інтер’єр традиційно буде дуже зручним, розкішним і добре обладнаним. Сидіння з шкіряною оббивкою оснастять системою підігріву.