Mercedes-Benz показала кросовери GLE 63 і GLE 63 S в Лос-Анджелесі

Компанія Mercedes-Benz показала на автосалоні в Лос-Анджелесі кросовери GLE 63 і GLE 63 S. Топові модифікації з Аффальтербаха відзначилися агресивним обвісом, модернізованою гальмівною і вихлопної системами, спортивним шасі і перейшли на чотирилітровим «бітурбовосьмёрку».

Нове покоління GLE в прочитанні AMG змінило V8 5.5 з подвійним наддувом на електрифікованих силову установку, що складається з V8 4.0 лінійки M177, стартер-генератора EQ Boost, що живиться від 48-вольтової бортової мережі, і девятідіапазонного «автомата». На версії GLE 63 двигун видає 571 кінську силу і 750 Нм крутного моменту, на GLE 63 S — 612 кінських сил і 850 Нм крутного моменту. Електромотор EQ Boost здатний короткочасно підвищити потужність ще на 22 кінські сили і 250 Нм.

Колишній Mercedes-AMG GLE 63 міг похвалитися потужністю 557 сил і 700 Нм моменту, а GLE 63 S — 585 сил і 760 Нм. На розгін до «сотні» кросовери витрачали 4,3 і 4,2 ​​секунди відповідно.

Стартовий ривок з місця до 100 кілометрів на годину у Mercedes-AMG GLE 63 займає 4,0 секунди, версія S швидше на 0,2 секунди. Максимальна швидкість обмежена на позначці 280 кілометрів на годину. Аналогічні показники демонструє 600-сильний BMW X5 M — перша «сотня» підкоряється йому за 3,9 секунди, а 625-сильний X5 M Competition витрачає на вправу 3,8 секунди. Така ж розгінна динаміка заявлена ​​для представленого напередодні 600-сильного крос-купе Audi RS Q8.

Налаштування ходової частини принципово повторює «молодшу» версію AMG GLE 53: в стандартне оснащення входить пневмопідвіска з електромеханічними стабілізаторами поперечної стійкості, електронноуправляемий амортизаторами і рульове управління із змінним передавальним відношенням. Система повного приводу 4MATIC + може передавати до 100 відсотків моменту на задні колеса або рівномірно розподіляти тягу між двома осями в залежності від режиму руху та дорожньої обстановки.

Зовні «шістдесят третє» сімейство GLE легко дізнатися по гладкому сріблястому підставі розвиненого переднього бампера, конфігурації повітрязабірників, трапецевідная насадок вихлопної системи, оригінальному дифузора, опціональним червоним гальмівним супортам, дизайну колісних дисків і шильдикам.

Салон позашляховиків ідентичний «молодшої» версії AMG 53: на спортивний лад налаштовують алюмінієві вставки, профільовані крісла, педалі з нержавіючої сталі, накладки на пороги, спеціальні килимки і AMG-кермо, прикрашений шкірою наппа. Інформаційно-розважальна система MBUX з можливістю розпізнавання жестів відрізняється особливою графікою і додатковими AMG-функціями.

Кросовери Mercedes-AMG лінійки GLE 63 вийдуть на ринок у другому півріччі 2020 го. Найближчим часом очікується дебют купеобразного версії GLE 63 з аналогічною технічною начинкою.