Кросовер Audi Q4

Кросовер середнього класу Audi Q4 буде випущений в 2019 модельному році.
Виробництво повинно проходити на заводі Audi в Дьере, Угорщина. Він стане частиною зростаючої лінійки автомобілів нового стилю, очолюваних електричним Q6 і розкішним Q8. Це підтверджує, що Audi може використовувати профіль, схожий на купе, хоча і на позашляховику з високою посадкою.

Ауді (Audi): нові моделі 2019 року з фото
Лихий п’ятимісний автомобіль після свого виходу буде конкурувати з майбутніми моделями BMW X2 Range Rover Evoque і Mercedes-Benz GLA. Q4 буде побудований на тій же базовій платформі MQB, що і Q3 другого покоління. Оскільки наступне покоління Q3 збільшиться в розмірах, щоб забезпечити діапазон простору для недавно представленої моделі Q2 новий Q4 повинен виглядати так, щоб перевершити своїх найближчих суперників.
Представники Audi розповіли, що загальна довжина Q4 буде не менше 4500 мм, що приблизно на 110 мм більше, ніж у сьогоднішнього Q3 який в даний час будується на заводі Martorell SEAT, але виробництво в 2018 році переміститься в Дьйор. Плани побудови нового Q4 компанія Audi спочатку розкрила, показавши на Пекінському автосалоні в 2014 році концептуальну модель TT Offroad.
Ауді (Audi): нові моделі 2019 року з фото
Як і у випадку з цим автомобілем, виробнича версія Q4 включає в себе сильно вигнуту лінію даху і задні двері в стилі ліфтбек.
Інтер’єр Q4 виконаний так, щоб отримати максимальну вигоду з цілого ряду розробок, вже існуючих в останніх моделях Audi і материнській компанії Volkswagen.
Ці напрацювання будуть також використовуватися для наступного покоління моделей, побудованих на базі MQB. Це повноекранні дисплеї, функції управління жестами, сенсорний 92-дюймовий дисплей, індуктивна зарядка для смартфона і новітні можливості підключення.

Серед силових агрегатів, призначених для Q4 буде нове покоління чотирициліндрових бензинових і дизельних двигунів об’ємом 15 літра. До них приєднаються оновлені версії сучасних 20-літрових чотирициліндрових бензинових і дизельних двигунів, а також абсолютно новий 25-літровий бензиновий силовий агрегат Fivecylinder потужністю до 400 л. с., призначений для моделі Q4 RS.
У нову лінійку Q4 також буде включена підключається гібридна модель Q4 e-tron з діапазоном електричного ходу до 50 км.