Hyundai вивела на ринок новий бізнес-седан Grandeur

Бажаючі придбати цей елегантний седан залишили вже понад 32 000 попередніх замовлень.

Компанія Hyundai вивела на ринок новий бізнес-седан Grandeur, зовнішній вигляд якого місцями перегукується з дизайном Le Fil Rouge. На окремих регіональних ринках модель знають під ім’ям Azera. Від свого попередника новий Grandeur відрізняється переробленим капотом, зміненими передніми і задніми крилами, новими бамперами, модернізованої оптикою і оригінальною гратами радіатора з інтегрованими в неї ДГЗ. А ось задні фари стали тонше і помітно витягнулися.

Довжина флагманського седана досягає 4 990 мм (+60 мм). Ширина і колісна база теж підросли — «плюс» 10 і 40 мм відповідно.

При обробці салону виробник використовував розкішні матеріали. Тепер тут є об’єднаний комплекс, що складається з 12,3-дюймової мультимедіа і такого ж розміру дисплея «приборки». Блок управління «кліматом» змінив дизайн, але зберіг фізичні кнопки. Також в салоні нового Hyundai Grandeur розмістили вдосконалений кермо, кнопки замість традиційного важеля КП, 64-кольорову підсвітку та ін.

У перший час на домашньому ринку новинка буде пропонуватися з двома моторами на вибір. Це 2,5-літровий 194-сильний бензиновий двигун і гібрид, до складу якого увійдуть 52-сильний електромотор і 190-сильна силова установка на 2,4 літра. Перший поєднується з 8АКПП, а другий — з 6АКПП. Привід же — безальтернативний передній. Оформити попереднє замовлення на Hyundai Grandeur сьогодні можуть шанувальники марки в Південній Кореї. За найдоступніший седан місцеві дилери просять 32,94 млн вон ($ 28 000).