Гоночний хетчбек Hyundai отримав 390-сильний мотор

На виставці в Лос-Анджелесі офіційно представили среднемоторний прототип Hyundai, який отримав заводський індекс RM19. За словами виробника, модель зможе розігнатися з місця до 97 кілометрів на годину менш ніж за чотири секунди.

Прототип спорткара оснастили дволітровою «турбочетвіркою», гранична потужність якої досягає 390 кінських сил. У парі з нею працює шестиступінчаста секвентальная коробка, яка веде в рух колеса задньої осі.

У поточному виконанні експериментальний прототип може розігнатися з місця до 60 миль в годину (97 кілометрів на годину) менш ніж за чотири секунди. Надалі розробники хочуть дооснастити його гібридною установкою, яка допоможе турбомотору в перші секунди після старту і поліпшить динаміку.

Спортивне підрозділ компанії вже давно працює над створенням гоночного хетчбека. Перший прототип RM14 (Racing Midship) представили в 2014 році — концепт міг набрати 100 кілометрів на годину за 4,7 секунди.

Остання модифікація з індексом RM16 з’явилася в 2016 році, інженери допрацювали прототип блокуванням диференціалу, заднім спойлером з електроприводом і вихлопною системою з активними заслінками.
Компанія не відмовляється від ідеї випустити серійну версію прототипу, але ніякої конкретної інформації щодо зразкових термінів запуску виробництва не надає.