Де купити гарний затверджувач для машини

Сучасний ринок пропонує велику кількість різних добавок затверджувачів до фарб та барвників. Проте люди не до кінця цінують їх важливість, тому потрібно детально розглянути характеристики затверджувачів та їх використання.

Загальні характеристики

Багата кількість лаків та фарб твердне через випаровування рідин, які є частиною їх складу. Проте є такі види матеріалів, які не здатні твердіти самостійно. Для того, щоб отримати гарний результат, потрібно використовувати спеціальні полімеризуючи речовини. Вони активують полімерізацію, яку активно використовують люди під час створення різноманітних композицій. Фарбування авто з використанням затверджувачів тримається набагато довше, аніж без них. Проте не варто думати, що затверджувач є каталізатором реакції хімікатів.

Основні характеристики затверджувачів визначаються їх составом, тому різні види цієї речовини мають різні умови затвердження та довговічності, тому відрізняються сфери використання.

Спеціалісти виділяють два типи даної продукції:

  • затверджувач, який є частиною двокомпонентних фарб. Він активізує полімеризацію епксидної смоли, тому доки вони не потраплять в склад фарби, він може зберігатися дуже довго;
  • сикативи. Такий затверджувач є добавкою, яка прискорює затвердіння однокомпонентних матеріалів. Масляні фарби повинні використовуватися саме з такими речовинами.

Виробники затверджувачів: Sotro, Bass, Maxytonе

Найкращими виробниками затверджувачів для авто є Sotro, Bass, Maxytonе. Sotro – виробник, який випускає затверджувач для двокомпонентного акрилового лаку з нормальним часом затвердження. Виробник рекомендує використовувати його для різних марок авто. Бренд Bass випускає затверджувачі різного кольору та часу твердіння. Все залежить від умов використання. Maxytonе – азіатський виробник затверджувачів для автомобільних фарб, який відрізняється швидкою сушкою, глянцем, довгостроковістю.

Де купити

Затверджувачі рекомендується купувати лише в перевірених магазинах, оскільки від їх якості залежить результат. Слід звертатися до спеціалістів, перевіряти сертифікати.

Кращим інтернет-магазином, який пропонує затверджувачі, зараз є «Амфарба». Тут можна знайти речовини від світових виробників. Продукція відрізняється високою якістю, тому кожен зможе зробити вигідне придбання, яке буде його влаштовувати.