Bentley випустила кросовер з семимісцевим салоном

Компанія Bentley розширила перелік оснащення кросоверів Bentayga. Тепер розкішний позашляховик можна замовити в чотирьох- або семимісцевого виконання. Поки опція доступна для європейських і американських клієнтів марки.

Додати третій ряд сидінь можна тільки «Бентайгам» з тримісний диваном посередині. Задні крісла обладнані електроприводом, так що «гальорку» можна легко скласти, звільнивши місце для багажу. Середній ряд складається тільки вручну. Для позашляховиків з заряджається гібридною силовою установкою, заснованої на трилітрову бітурбомотор V6 3.0, замовити семимісний салон не вдасться.

Якщо «трьохрядний» Bentayga позиціонується як практична версія без втрати зручності, то в чотиримісному салоні акценти зміщені на розкіш. Мультіконтрурние задні крісла не поступаються за рівнем комфорту переднім: є 12-позиційні електрорегулювання, підігрів, вентиляція і масаж. Сидіння розділені центральною консоллю з відсіком для дріб’язку, підлокітником, USB-роз’ємами і підстаканниками з охолодженням.

За кордоном моторна гамма Bentayga складається з електрифікованої 449-сильною силовою установки Plug-In Hybrid з V6 3.0 в основі, модифікації V8 4.0 потужністю 550 кінських сил, виконання з 608-сильним W12 6.0 і топ-версії Speed ​​з форсованим до 635 кінських сил двенадцатіциліндровим мотором.