Вживаний Smart: чи варто брати?

Компактні двомісні Smart давно мерехтять на українських дорогах. Які є переваги у цій маленькій машинки, і які недоліки? Спробуємо у всьому розібратися.

Smart (450) почали випускатися у 1998 році. У 2002 був фейсліфтінг при проведенні якого торкнулися не тільки зовнішністі, а й технічної частинини. У 2007 році 450 змінило вже наступне покоління 451.

Зараз в Україні за Smart 450 просять від 2 000 до 6 000 доларів. За 1 500 – 2 000 пропонуються варіанти “на бляхах”. При цьому висока ціна далеко не завжди відповідає хорошому технічному стану. Все дуже індивідуально.

Експлуатація Smart 450
Головна перевага компактного Smart – вирішення проблеми паркування. У тісному мегаполісі знайти для нього вільну ділянку асфальту набагато простіше, ніж для будь-якого іншого автомобіля. Але не варто сподіватися на занадто низьку витрату палива. При активному драйві бензиновий Smart з найпоширенішим мотором 0,6 л. споживає 6-7 літрів палива. Звичайно, якщо їздити акуратно, можна вкластися і в 4,5-5 л., Але такий ритм водіння подобається далеко не всім.

Кузов Смарт 450
Кузови Smart 450 як правило знаходяться в досить хорошому стані. Найслабше місце – під передньою частиною підкрилок задніх коліс. Якщо плануєте придбати старий смарт, не полінуйтеся відкрутити пластикову гаєчку під ключ на 10 і заглянути під підкрилок в районі порога. Там може бути проржавіла дірка – це дуже серйозний привід для торгу. Також корозію можна виявити під переднім підкрилком.

Є у Смарта і характерині кузовні болячки, які з рудою хворобою не пов’язані. Найнеприємніша з них – зовнішні ручки дверей. Трос, що йде від ручки до замка, часто заламується і не дає закрити двері. Самому міняти трос не рекомендується, так як для цього потрібно знімати зовнішню пластикову обшивку двері. Не маючи певної вправності її дуже легко зламати.

Ще одна кузовна проблема – мутніючі і протікаючі в результаті деформації задні пластикові скла. Їх переклеювання обходиться в 60-80 доларів.

Мотори Smart
Переважна більшість Smart 450 оснащуються бензиновими моторами об’ємом 0,6 і 0,7 л. Вони дуже схожі за конструкцією і мають загальні недоліки. Перший і найсуттєвіший, це дуже маленький моторесурс – близько 100 тис. км. Ремонт дорогий. Як правило, бюджет капремонту 500-800 доларів, плюс 200-300 доларів на відновлення турбіни.

Не терпить двигун Smart 450 і неякісних витратних матеріалів. Масло потрібно лити дороге, рекомендоване виробником. При цьому витрата 4-5 літрів масла на 10 тис. км пробігу є якщо не нормою, то дуже поширеним явищем. З особливою увагою слід ставитися до вибору свічок запалювання. На кожен циліндр в цьому моторі по дві свічки, вони відчувають сильні температурні навантаження і іноді розпадаються на частини, сильно пошкоджуючи мотор.

Трансмісія Смарт 450
Сама шестиступінчата роботизована коробка передач особливих проблем не доставляє, а ось механізм вижиму зчеплення (актуатор) виходить з ладу досить часто. Нормальний його ресурс 50-80 тис. км. Ціна – 200-250 доларів. Причому після заміни його потрібно відкалібрувати за допомогою спеціального обладнання. Саме зчеплення, при відносно спокійній манері водіння, служить до 100 тис. км (тобто до капіталки двигуна). Його ціна – ті ж 200-250 доларів.

Підвіска Smart 450
Передня підвіска у Smart 450 досить ніжна. Дорестайлінгові версії були обладнані однією поперечною ресорою, яка спиралася на нижні важелі. Після рестайлінгу ресору прибрали, замінивши її на звичні пружини. Обидві схеми цілком життєздатні на хороших дорогах, але в наших умовах їх часто “пробиває”, що погано позначається на довговічності. Нормальний ресурс сайлентблоків, кульових опор, тяг і втулок стабілізатора – 30-50 тис км. Приблизно стільки ж витримують передні амортизатори. Вартість заміни всіх перерахованих вище елементів підвіски – 150-250 доларів в залежності від “оригінальності” використовуваних деталей. Задня підвіска досить проста. Раз в 40-50 тис. км в ній виходять з ладу лише амортизатори. Їх ціна 40-80 доларів.

Електрообладнання
Проблеми з електрообладнанням у Smart 450 зустрічаються рідко. Але практично будь-яка несправність вимагає наявності у автоелектрика спеціальних навичок і що найважливіше – спеціального обладнання. Без сканера Mercedes Star Diagnosis діагностувати Smart 450 практично неможливо. Коштує таке обладнання дорого, тому універсальні СТО його купують вкрай рідко. Ось і виходить що Smart 450 прив’язаний до офіційного або спеціалізованому сервісу.

До того ж у разі поломки стартера або генератора (що насправді трапляється вкрай рідко) потрібно зняття двигуна – по іншому до цих вузлів не добратися.