У спринті 0-100 км/год «чотиридверка» поступається «п’ятидверці» всього 0,1 секунді — 4,8 проти 4,7.

Восени 2018 року був представлений повнопривідний хот-хетч Mercedes-AMG A35 4Matic. Тепер німецька компанія показала аналогічну версію седана.

Якщо «п’ятидверка» буквально кричала про свій вибуховий характер (особливо якщо дивитися на фірмовий для неї канарковий колір), то седан оформлений куди більш стримано. У нього немає ні додаткових аеродинамічних щитків на передньому бампері, ні величезного антикрила ззаду. Так і завдяки представленому темно-синьому кольору автомобіль асоціюється швидше з діловим костюмом, ніж зі спортивним.

Настільки різний підхід до візуального оформлення двох версій Mercedes-AMG A35 4Matic народився в результаті бажання виробника подалі розвести між собою ці автомобілі, адже з технічної точки зору вони ідентичні.

У седані теж застосовується 2,0-літрова турбована «четвірка», яка розвиває 306 л. с. потужності і 400 Нм крутного моменту. Трансмісія – 7-ступінчастий «робот» AMG Speedshift DCT 7G з двома зчепленнями. Не обійшлося і без повного приводу з електромеханічною багатодисковою муфтою підключення задніх коліс.
У спринті 0-100 км/год «чотиридверка» поступається хетч всього 0,1 секунді – 4,8 проти 4,7. Максимальна швидкість аналогічна – 250 км/ч.

Щоб підвищити жорсткість кузова, інженери встановили додатковий підсилювач під моторним відсіком і дві діагональні розпірки. Інші відмінності від «цивільних» версій – чотирьохпоршневі передні гальма і повністю переналаштована підвіска.

Водій зможе вибрати одну з п’яти програм AMG DYNAMIC SELECT: Slippery, Comfort, Sport, Sport+ і Individual. Вони змінюють швидкість реакції двигуна і трансмісії.

Поки німці не називають ні ціни, ні дати початку продажів.