“Чи станемо ми молодше?” Подробиці про швидкісний тунель Маска

Максимально допустима швидкість для безпечної їзди у тунелі становить до 240 км на годину
Компанія Ілона Маска (власника SpaceX) The Boring Company опублковала ролик, як на практиці працюватиме перший швидкісний підземний тунель Loop Transportation System, що почав роботу в місті Хоторн (США).

Відео розміщено у середу, 19 грудня, на сторінці компанії в мікроблозі на Twitter.

Цей двокілометровий підземний тунель будували майже два роки. Його вартість становить близько 10 млн доларів.

За словами Маска, в тунелі можна їздити на будь-якому автономному електромобілі, а не лише на транспорті від Tesla.

У мережі відреагували на публікацію Маска про новий тунель. Деякі його підписники іронізують щодо своєрідної машини часу:

“Коли він йде так швидко, вам потрібно додати круті світлодіодні ліхтарі, щоб він виглядав так, як ніби він рухається зі швидкістю”;

“Як епілепсія”;

“З цією швидкістю ви можете просто включити автомийку. Удар води на швидкості 150 миль на годину повинен бути схожий на прання під тиском, а потім потік повітря в 150 миль на годину висушить вас”;

“Чи станемо ми молодші за інших людей, якщо будемо подорожувати з такою швидкістю кожен день?”;

Tesla in @boringcompany tunnel with retractable wheel gear that turns into a car a rail-guided train & back again pic.twitter.com/3a6i0NoSmi

— Elon Musk (@elonmusk) 19 грудня 2018 р.

Як зазначається, першим в тунелі проїхав співробітник компанії Tesla Model X. За дві хвилини автом проїхав всю ділянку дороги протяжністю 1,8 км.

Максимально допустима швидкість для безпечної їзди в тунелі становить до 240 км на годину (150 миль на годину).

“На такій швидкості це буде схоже на телепортацію до міста”, – зазначив Маск.

Як відзначає Reuters, минулого місяця компанія Boring Company відмовилася від планів будівництва ділянки в 4,3 км (2,7 милі) під західним районом Лос-Анджелеса, щоб врегулювати справу, порушену суспільними групами, що виступили проти цього проекту.

Але компанія Маска заявила, що вона просувається з запропонованим тунелем через місто, щоб з’єднати Доджер стадіон, будинок міської команди вищої ліги бейсболу, з існуючою лінією метро.

У червні місто Чикаго вибрав компанію Boring для будівництва 17-мильної підземної транзитної системи, що з’єднує центр міста з його головним аеропортом.

Компанія також запропонувала петлю Східного узбережжя, яка буде йти від Вашингтона (округ Колумбія) до передмістя Меріленда.

Як йдеться на офіційному сайті компанії, для того щоб вирішити проблеми пробок, потрібно перенести дороги в 3D. Зокрема, це означає поява літаючих машин або спеціальних тунелів. Але так як існуючі на сьогодні технології менш стійкі до різних погодних явищ, в компанії прийняли рішення будувати тунелі.