Суперкари Ford GT відкликані через небезпеку займання

Суперкары Ford GT отозваны из-за опасности возгорания

Щоб стати власником Форда GT (655 л. с., 750 Н•м), недостатньо мати в кишені $500 000 з гаком. Потрібно потрапити в число клієнтів, обраних самою компанією. Від несправностей ні великі гроші, ні ексклюзивність не страхують.

Гідравлічна рідина внаслідок надлишкового тиску може випливати з розташованого під антикрилом блоку клапанів. Якщо вона потрапить на розігріті частини випускної системи, ймовірно займання. Одна пожежа вже зафіксовано влітку в Німеччині. На щастя, ніхто не постраждав. Під відгук потрапили 194 суперкара Ford GT, випущених з 20 грудня 2016 року по 31 липня 2018-го. З них 176 машин припадають на США, 18 штук будуть ремонтуватися в Канаді. По Європі даних ще немає.

Суперкары Ford GT отозваны из-за опасности возгорания

Завдяки актуаторам з гідравлічним приводом змінюються висота і кут атаки антикрила, яка не тільки додає притискної сили, але і служить повітряним гальмом.

Для моделі другого покоління це перший відгук, тоді як попередник був залучений в сервісні акції, в основному пов’язані з дефектними подушками безпеки фірми Takata. Тепер, щоб виключити саму можливість підвищення тиску в гідравлічній системі, ремонтники оновлять софт. Крім того, вони встановлять зворотний клапан, при необхідності замінять ущільнювальні кільця і фільтр. Зазначимо, днями «блакитний овал» збільшив тираж купе Ford GT до 1350 одиниць і випустив його особливе видання Carbon Series.