Спорткари Audi R8 потрапили під відкликання разом з моделями A4 і A5

Спорткары Audi R8 попали под отзыв вместе с моделями A4 и A5

Виробник повідомив, що з травня цього року були зафіксовані окремі випадки загоряння «ер-восьмих» на гоночних треках. На щастя, ніхто не постраждав. (На нашій пам’яті Audi R8 раніше в Росії не відгукувалися.)

Компанія Audi оголосила в Росії відгук 664 автомобілів. З них 46 — це купе і родстери Audi R8. Роки випуску не названі, але в Північній Америці, де акція торкнулася 1916 спорткарів, мова йде про 2015-2017 рр .. Проблема в тому, що через патрубок вентиляції коробки передач може випливати масло. Відбувається це тільки при швидких і різких маневрах, існує імовірність задимлення і спалаху. Дилери готові безкоштовно поміняти одинарний патрубок на здвоєний.

Спорткары Audi R8 попали под отзыв вместе с моделями A4 и A5

«А-четверта» була в черговий раз запрошена до ремонтникам три дні тому (разом з нерозлучною «а-п’ятою») на заміну насоса. У червні A4 і A5 брали участь в акції з тієї ж причини.

Також на ремонт вирушать Audi A4 і A5, продані в 2017-2018 роках. Є підозра, що деякі гвинти, що фіксують паливну рампу, були прикручені недостатньо надійно. З часом затягування слабшає і… Про наслідки нічого невідомо, так і за кордоном аналогічних відгуків не видно. Сервісмени обіцяють тільки перевірити кріплення. Обидва переліку VIN-номерів опубліковані Росстандартом.