Седани Toyota Corolla і Levin відсвяткують прем’єру в Гуанчжоу

Седаны Toyota Corolla и Levin отпразднуют премьеру в Гуанчжоу

Від седана Corolla цілком можна чекати повторення оформлення фронтальної частини хетчбека останнього покоління (код E210), який спочатку вийшов під ім’ям Auris. Але Аурисов більше не буде, а всі варіації E210 — це Королли.

У сімейство Королли новітнього покоління незабаром буде додано седан. Чекаємо його дебюту на наступному тижні, в Гуанчжоу (автошоу відкриється 16 листопада). Причому седан покажуть відразу дві моделі: Toyota Corolla і Toyota Levin. Нагадаємо, це фактично одне і те ж, але тільки автомобілі випускаються на різних СП (FAW–Toyota і GAC–Toyota відповідно). У нинішньому поколінні Corolla і Levin відрізняються оптикою і бамперами, напевно в дизайні у побратимів при зміні генерації також будуть різночитання.

Седаны Toyota Corolla и Levin отпразднуют премьеру в Гуанчжоу

Королли E210 всередині виглядають однаково на всіх ринках: і в кузові універсал і хетчбек. Лише лівий або правий кермо в залежності від регіону. У силових установках є відмінності — у Європі це турбомотор 1.2 (116 сил) плюс пара гібридних систем (1.8 і 2.0, 122 і 180 «конячок»), а в США — 170-сильний дволітровий атмосферник без гібридної надбавки.

Нинішні китайські Королли/Левины технічно відповідають міжнародній версії седана. Отже, слідом за новим хетчбеком і універсалом Corolla нас чекає перехід моделі з платформи New MC на модульну архітектуру TNGA, а саме на платформу GA-C (McPherson спереду і нова багаторичажка ззаду).

Седаны Toyota Corolla и Levin отпразднуют премьеру в Гуанчжоу

Не далі як у квітні цього року китайські Toyota Levin (на фото) і седан Corolla поточного покоління отримали заряджаються від мережі гібридні версії, здатні на електротязі пробігти до 50 км. Природно, в новому поколінні побратимів такі системи теж з’являться, але, може бути, не з самого початку продажів.

Незрозуміло, що станеться з японської чотирьохдверної Короллой (Corolla Axio). Зараз це самостійна модель на платформі Toyota B. Легковик для Японії (код E160) коротше міжнародної (E170) на 220 мм і володіє меншою колісною базою (на 100 мм). Але ми підозрюємо, що в новому поколінні настає тотальна уніфікація і японські Королли-седани повторять всесвітні.