Рестайлінг приніс пікап Mitsubishi L200 новий «автомат»

Рестайлинг принёс пикапу Mitsubishi L200 новый «автомат»

На відміну від Hyundai Santa Fe, вузька оптика тут — дійсно фари (опціонально світлодіодні) з інтегрованими ходовими вогнями. Капот піднявся на 10 див. Особою пікап став більше схожий на кроссвэн Xpander, ніж на Eclipse Cross.

Оновлений Mitsubishi L200 представлений у Таїланді, де він називається Triton і випускається в тому числі для Росії. Головні новації — перекроєний дизайн передка і шестидіапазонний «автомат» замість п’ятиступінчастого. По суті це та ж, але модернізована коробка INVECS II, яка тепер обіцяє більш згладжений і точні перемикання. З’явився режим Sport. В обох повнопривідних системах (Easy-Select 4WD і Super-Select 4WD-II) відтепер є вибір позашляхових режимів, таких як «гравій», «бруд»/«сніг», «пісок», «камені». Заодно покращилися гальма (збільшений діаметр передніх вентильованих дисків), плавність ходу (заднім амортизаторам додали демпфуючої рідини), шумо – та віброізоляція.

Рестайлинг принёс пикапу Mitsubishi L200 новый «автомат»

Задній бампер змінився разом з переднім. Нові світлодіодні ліхтарі йдуть «в базі». Пікапу виділені додаткові варіанти двоколірних колісних дисків діаметром 17 і 18 дюймів, а також небачені раніше кольори кузова: жовтогарячий, червоний, білий, сірий.

Рестайлинг принёс пикапу Mitsubishi L200 новый «автомат»

Всередині ми бачимо перероблену центральну консоль і підправлену панель приладів. Підлокітники і вставки в дверях стали м’якшими. За доплату можна буде отримати лоток для смартфонів з USB-портом на другому ряду. На головному дисплеї відображається картинка з камер кругового огляду.

Модель підтяглася по частині безпеки за рахунок систем запобігання зіткнень, моніторингу мертвих зон, а також камер і датчиків паркування «по колу». Бензиновий атмосферник 2.4 росіянам як і раніше не покладено, а «наш» турбодизель 2.4 для тайського ринку поліпшив економічність на 20%. Змін у віддачі чекати не слід. Зараз це 154 к. с., 380 Н•м і 181 к. с., 340 Н•м. Шестиступінчаста «механіка» нікуди не дінеться. Продажі в Таїланді почнуться вже 17 листопада, до нашої країни оновлений L200 добереться не раніше першого кварталу наступного року. Наостанок зауважимо, що нинішній рестайлінг збігся з 40-річним ювілеєм пікапа Mitsubishi.

Було — стало

Рестайлинг принёс пикапу Mitsubishi L200 новый «автомат»