Оновлений седан Genesis G90 скине покривало у цьому місяці

Обновлённый седан Genesis G90 сбросит покрывало в этом месяце

Судячи по знімку, у машини як мінімум поміняються решітка радіатора, бампер і передня оптика. Втім, і ззаду дизайнери чи залишать зовнішність колишньою.

Рестайлінг седана Genesis G90 числиться серед найближчих пунктів порядку денного корейського бренду. Сьогодні марка розповсюдила тизер оновленої машини. Вже зрозуміло, що анфас флагман не дізнаєшся: горизонтальні планки поступилися місцем сітці у дусі моделі G70, змінені фари повністю, причому отримали посередині довжелезні ходові вогні, що простяглися від самої решітки до краю колісної арки.

Крім знімку під заголовком є ще таке фірмове відео, не особливо інформативне. Зате тут вказана дата прем’єри автомобіля — 27 листопада.

Обновлённый седан Genesis G90 сбросит покрывало в этом месяце

Нинішній седан G90 залежно від ринку може похвалитися моторами 3.3 Turbo (370 к. с., 514 Н•м), 3.8 (315 к. с., 397 Н•м) і 5.0 (425 л. с., 520 Н•м), заднім або повним приводом (HTRAC), а також двома варіантами колісної бази. Коробка передач у всіх версіях одна: восьмідіапазонний «автомат».

Крім чисто стилістичних нововведень перероблений G90 може отримати коригування у налаштуваннях агрегатів. І звичайно ж оновиться інтер’єр. Тут, за аналогією з родинним седан Kia K9/K900 нового покоління, ми чекаємо повністю цифрову панель приладів на базі дисплея з діагоналлю 12,3 дюйма, що працює у зв’язці з центральним екраном такого ж розміру.