Нова Mazda 3 відсвяткує прем’єру в Лос-Анджелесі

Новая Mazda 3 отпразднует премьеру в Лос-Анджелесе

Очевидно, тизер покликаний донести просту думку — хетчбек і седан дебютують одночасно. Чому в Америці? Там у 2017 році було продано 75 018 «матрьошок», в Європі — 43 794.

Автошоу в Лос-Анджелесі відчинить двері для публіки 30 листопада, для преси — 28-го, а четверте покоління Мазди 3 розкриється в Мережі ще на пару-трійку днів раніше. Японці обіцяють «більш зрілу інтерпретацію дизайну Kodo, яка втілює суть японської естетики», наступний рівень продуктивності з новими двигунами Skyactiv і архітектуру, «дозволяє людям максимально використовувати природне почуття рівноваги». Обіцянки не суперечать тому, що розповів торішній концепт Mazda Kai.

Новая Mazda 3 отпразднует премьеру в Лос-Анджелесе

Якщо шоу-кар Kai (на фото) не збрехав, розміри пятидверки зміняться так: довжина ― 4420 мм (-45), ширина ― 1855 (+60), висота -1375 (-75), колісна база ― 2750 мм (+50).

За неофіційною інформацією, Mazda 3 зберегла платформу зі стійками McPherson і многорычажкой, але новий укріплений кузов зажадав інших налаштувань шасі. Дуже багато сил було кинуто на боротьбу з шумами і вібраціями, особливу увагу приділено ізоляції моторного відсіку. На зміну двигунів лінійки Skyactiv-G прийшов Skyactiv-X із запалюванням від стиснення і приводним нагнітачем, тобто на сцені ми побачимо дволітрові бензинові машини або гібриди з шестиступінчастими «механікою» і «автоматом». Компанія каже, що «четверта» Mazda 3 знаменує собою початок нового покоління автомобілів Мазди» та «новий вимір задоволення від водіння».