Марка Cupra покаже чотири новинки за два роки

Марка Cupra покажет четыре новинки за два года

Бренд Cupra тепер відповідає за автоспортивное напрямок Сеата, раніше було прерогативою відділення SEAT Sport. Гоночний первісток вже побудований, це Cupra TCR на базі поточного
Леона. Йде робота і над TCR на основі Леона наступної генерації.

Видання AutoRAI.nl выведало у представників нового бренду Cupra плани на найближчі пару років. Виявилося, дочірня марка Сеата зосередить зусилля на сегментах C і D, а тому робота над прототипами моделей Ibiza Cupra і Cupra Arona (сегмент B) в даний момент не ведеться. Вже анонсований загадковий автомобіль, спочатку розроблений як Cupra, стоїть у графіку виходу в самому кінці 2019-го (як і планувалося). Поки його робоча назва — Special Model.

Марка Cupra покажет четыре новинки за два года

Після недавно представленої Купры Атеки в плані видно серійний запуск універсалу Leon Cupra R ST. Але найцікавіше буде потім.

Марка Cupra покажет четыре новинки за два года

Мультибрендовий чемпіонат E-TCR (Electric Touring Car Races) офіційно був представлений в кінці жовтня 2018-го. Але стартує він у 2020 році, а не в 2019-му, як ми писали раніше. Перший електромобіль, відповідний регламентом E-TCR, — 680-сильний хетчбек Cupra e-Racer.

Відразу три нові моделі повинні бути представлені в 2020 році: Leon Cupra, Leon Cupra ST і Cupra CUV. Про компактному кросовері говорити поки рано. Може бути, це виявиться помітно перекроєна Arona, на що компанія натякала раніше. А ось з Леоном справа цікавіше. Очевидно, на цей раз за основу має бути взятий новий Leon. Днями він вийшов на дорожні тести в своєму фінальному варіанті.

Марка Cupra покажет четыре новинки за два года

У профіль можна помітити підвіконну лінію, яка на задній бічній двері піднімається приблизно так само різко, як у минулого Леона. І все ж це вже новий кузов. Подивіться, як стикуються передня стійка, двері і куточок скла, і порівняйте з колишнім Леоном (хоча б з гоночним, під заголовком).

Якщо серійний кросовер Seat Tarraco був представлений як «проблиски майбутнього дизайну бренду, то з майбутнього Леона почнеться повністю нова глава в стилістиці. Шеф-дизайнер Сеата Алехандро Месонеро-Романос в інтерв’ю журналу Autocar пояснив, що зміниться. Марка піде від різких кутів, складок і граней. Вийде щось about fullness. Це не повнота, а швидше наповненість. «Там буде скульптура з деяким напруженням. Поверхня, до якої потрібно доторкнутися, щоб зрозуміти до кінця. Щось чуттєве», — сказав Алехандро. Хетчбек Leon нового покоління буде показаний в березні 2019-го в Женеві (правда, в статусі концепту, але близького до серійної версії).

Марка Cupra покажет четыре новинки за два года

Родичу «восьмого» Гольфу додадуть звичайні і помірно-гібридні двигуни, а в далекій перспективі — повноцінний гібрид з зарядкою від мережі.

Повернемося до Купре. Всього до кінця 2020-го у цієї марки за плечима буде як мінімум сім побудованих моделей, вважаючи і лімітований хот-хетч Seat Leon Cupra R 2017 року. Він вийшов під знаком Сеата, але по суті був продуктом Купры, що виділилася пізніше в суббренд. Після 2020-го асортимент буде поповнюватися не менш інтенсивно. Відомо, зокрема, що Купру не мине захоплення всефольксвагеновской електричної платформою MEB. Чисті електрокари на цій же основі з’являться і у самого Сеата.