Концепт Nissan Frontier Sentinel приготувався до рятувальних робіт

Концепт Nissan Frontier Sentinel приготовился к спасательным работам

Колір кузова Azul Trovao (блакитний грім) натхненний оперенням бразильського гиацинтового ари. У цієї птиці навколо очей і біля дзьоба — жовті плями. Ось і тут зроблені акценти того ж відтінку.

Якби знаменитий телесеріал Baywatch знімали в Бразилії, то в російському перекладі він міг би називатися «Рятувальники Прайя-Гранде». Герої «Рятувальників Малібу» діяли не тільки на пляжі, але інший раз і в горах. Ось і концепт Nissan Frontier Sentinel, показаний на автосалоні в Сан-Паулу, призначений для рятувальних операцій «на всіх типах бразильської місцевості».

Концепт Nissan Frontier Sentinel приготовился к спасательным работам

Одна з найяскравіших рис пікапа — майданчик для дрона. Застосування в концептах квадрокоптера для розвідки і знімання місцевості — тема далеко не нова. Але, здається, саме тут цей крок найбільш виправданий.

Пікап Frontier (він же Navara) не раз ставав основою для концептів. Наприклад, возив у причепі досить великий телескоп. Автомобілем для рятувальників вже теж був. Але тепер компанія грунтовно обладнала машину, і не тільки різноманітним інструментом або зубастими позашляховими шинами. У кузові знайшлося місце для двох блоків тягових батарей від електрокара Nissan Leaf. Вони потрібні для харчування або перезарядки різного спорядження.

Концепт Nissan Frontier Sentinel приготовился к спасательным работам

У салоні на кріслах і приборку з’явилися акценти кольору Amarelo Eletrico (електричний жовтий), перегукуються з кольоровими вставками в екстер’єрі.

В оснащення концептуального пікапа входять колісні диски Daytona Black з шинами GT Radial Adventuro MT 285/75 R16, шноркель, додаткове світло на даху, лебідка, квадрокоптер DJI Mavic, иммобилизатор голови, рятувальні дошка, рукавички і пояси, шолом, троси, ліхтар, сокирка, пара кишенькових рацій, ящик з інструментами і розетки для підключення зовнішнього електричного обладнання.

Концепт Nissan Frontier Sentinel приготовился к спасательным работам

Розробила цей проект студія дизайну відділення Nissan Brazil.

Компанія не акцентує увагу на те, яка саме силова установка використана в шоу-каре. Але нагадує, що на бразильському ринку у покупців Фронтиру є вибір з двох дизелів 2.3: на 160 «конячок» з однією турбіною і на 190 л. с. з двома турбокомпресорами. Коробка передач може бути шестиступінчастою «механікою» або семиступінчастим «автоматом».