Концепт Audi RSQ e-tron зіграв роль у мультфільмі

Концепт Audi RSQ e-tron сыграл роль в мультфильме

Машину для Уїлла Сміта компанія вже робила, причому це теж був безпілотник і називався він так: суперкар Audi RSQ знявся у фантастичному фільмі «Я, робот» 2004 року.

У вересні 2019 року на екрани американських кінотеатрів вийде повнометражний анімаційний фільм Spies in Disguise (назва в російському прокаті — «Камуфляж і шпигунство»), в якому роль агента Ленса Стерлінга озвучує Уілл Сміт. Забезпечити персонажа гідним автомобілем взялися «чотири кільця» та у співпраці з Blue Sky Studios підготували концепт Audi RSQ e-tron. Машину для мультфільму бренд створив вперше в своїй історії.

Концепт Audi RSQ e-tron сыграл роль в мультфильме

У дизайні концепту виявляються спільні риси з шоу-каром Audi PB18 e-tron і прототипом Audi e-tron Vision Gran Turismo. Паралелі з нинішньою Audi R8 теж проглядаються.

Концепт Audi RSQ e-tron сыграл роль в мультфильме

Поряд з голографічного приборкой RSQ e-tron наділений спеціальним обладнанням для секретних агентів. Очевидно, є режими польоту і невидимості. А от кнопку аварійки дизайнери розташували незручно, хоча Audi стверджує, що вигадані і реальні машини проектуються з однаковою увагою до деталей.

За сюжетом комедійної картини, суперагенту Стерлінгу в порятунку світу допомагає винахідник шпигунських гаджетів Уолтер Бекетт (його озвучує Том Холланд, «Людина-павук»).

Про Audi RSQ e-tron відомо, що це двомісний електромобіль з автопілотом вищого рівня. Тим не менше компанія зберегла кермо (нехай складний) і селектор для перемикань вручну. На ілюстрації під заголовком можна помітити дзеркала-камери як у серійного кросовера Audi e-tron. Нагадаємо, до 2025 року в арсеналі «кілець» має бути 12 електрокарів, так що напрацювання для мультика ще знадобляться. Наступним вийде хетчбек e-tron GT, очікуваний у вигляді концепту на автошоу в Лос-Анджелесі 30 листопада.