Глава Тесли збільшив частку в компанії і розповів про новації

Глава Теслы увеличил долю в компании и рассказал о новациях

Зараз основні надії компанії пов’язані з седаном Model 3, найбільш доступним в модельному ряду. Нещодавно він збільшив число версій і продовжує нарощувати випуск.

Глава компанії Tesla Ілон Маск викупив акцій своєї фірми на $9,997 млн, передає CNBC, а на наступному тижні має намір придбати їх ще на $20 млн. Вони дісталися йому за ринковою вартістю (на поточний момент), і це частина домовленості між Маском і комісією з цінних паперів і бірж США, що дозволяє зняти з Маска звинувачення в шахрайстві.

Глава Теслы увеличил долю в компании и рассказал о новациях

Нові пакети помітно не вплинуть на загальне число акцій в руках засновника Тесли: у нього і так їх приблизно на $10 млрд за ринкової капіталізації компанії більше $50 млрд. тобто частка Маска хоч і підросла, але так і залишається на рівні близько 20%.

Ці витрати послідували після штрафів за $20 млн, які заплатили Маск і сама фірма за підсумками розслідування про введенні інвесторів в оману (мова про піст Маска, анонсировавшем перехід фірми з категорії публічних у приватні). Зате досудове врегулювання претензій комісії та випуск звіту Тесли за третій квартал (фірма відрапортувала про прибутки і «позитивних» грошових потоках на даний момент) призвели до зростання ціни акцій на дев’ять відсотків (з минулого тижня). Так що Ілон як найбільший акціонер ще й заробив на скандалі.

Глава Теслы увеличил долю в компании и рассказал о новациях

До чого тут іржавий Mercury Coupe 1949 року? Це творіння каліфорнійського ательє Icon і фірми Stealth EV, виставлене на останньому шоу SEMA. В старий кузов партнери вживили начинку Тесли: понад 400 електричних сил сумарно на обох осях і батарею на 85 кВт•год. Під капотом — схожий на мотор V8 блок перетворювачів струму. Максималка — 193 км/год, запас ходу — 320 км.

Щоправда, комісія наполягає, щоб з 13 листопада Маск пішов з поста голови ради директорів Тесли на три роки (пост генерального директора повинен за ним зберегтися). Крім того, за рішенням акціонерів фірми її директор тепер буде отримувати не гарантований оклад, а знову акції, причому в залежності від зростання капіталізації, передають «Ведомости». Схоже, цей план поки що спрацьовує, і після декількох коливань, викликаних загрозою суду над главою фірми, цінні папери американського виробника електрокарів пішли вгору.

Глава Теслы увеличил долю в компании и рассказал о новациях

До цих пір компанія уникала розкриття документації і дотримувалася політики «полагодити можна тільки у нас». Правда, поява каталогу не означає, що приватники можуть автоматично купити все, що хочеться. Але крок у вірному напрямку.

Інша цікава новина: Tesla випустила в мережу каталог запчастин і схеми, що показують всі з’єднання в Теслах, починаючи з першого родстера і до «моделі три». Це цікаво, оскільки раніше повний перелік був доступний тільки самої Теслі. Однак у минулому році Канзас, Небраска, Міннесота, Массачусетс і Нью-Йорк прийняли закони «Про право на ремонт», що захищають права сторонніх майстерень на ремонт техніки та доступ до ремонтної документації виробника. Ця ініціатива в основному була пов’язана з електронікою — Apple, зокрема. Ідея в тому, щоб дрібні майстерні, не пов’язані з компанією, могли обслуговувати клієнтів. Але і автовиробників ця міра зачіпає. Так що Tesla явно готується пом’якшити політику в цій області.

Глава Теслы увеличил долю в компании и рассказал о новациях

У компанії Tesla — великі плани по розширенню модельного ряду. А ще їй повинна допомогти з ідеями і розробками сестринська фірма SpaceX.

Ще один блок новин пов’язаний з автопілотом. Нещодавно Теслам завантажили оновлення софта, що зачепив цю систему (ми писали про функцію Navigate on Autopilot), а першого листопада Маск у своєму твіттері написав про ще одну корекцію програм. Тепер Тесли навчилися приїжджати за координатами смартфона власника і слідувати за пішоходом (точніше, за його смартфоном), як собачка.

А ще Теслою відтепер можна управляти зі смартфона, немов іграшковою машинкою (в межах видимості). Один з користувачів, загрузивших це оновлення, на свій автомобіль, розповів про першому ж застосуванні «фішки». Біля його офісу можна ставити машину на парковку на дві години. Так що після закінчення цього часу він просто підходить до вікна і дистанційно пересуває Теслу на вільне сусіднє місце, і ніби як відлік йде заново.

Так працює функція Navigate on Autopilot. Машина автоматично вливається в потік з примикає розв’язки, також автоматично вибирає потрібну відгалуження, змінює смугу руху (після підтвердження користувачем, яке він дає натисканням на важіль поворотника). Це ще бета-версія програми, але вона вже може бути активована на більшості магістралей.

Все це показує світлу сторону автоматизації водіння. Але є і темна. Аварії з включеним автопілотом Тесли, в тому числі зі смертельними наслідками (останній раз у березні цього року) – знову спонукали суспільство обговорити питання: наскільки автоматика готова відповідати за життя людини. Сама компанія в усіх випадках говорить одне: «Ми чесно попереджаємо про допоміжної ролі автопілота і про те, що він лише підвищує комфорт водіння, але не звільняє людину від необхідності спостерігати за подіями. Всі можливості системи детально описані».

Не всі згодні з таким поясненням. Якийсь Шон Хадсон подав у Флориді позов проти Тесли, звинувачуючи компанію «недбалість і порушення зобов’язань». У позові йдеться, що тесловский автопілот не може надійно виявляти нерухомі об’єкти (несправні машини або авто, зупинилися на краю траси), що спричиняє підвищений ризик зіткнень на високій швидкості. Це, зауважимо, не перший випадок, коли клієнти намагаються відсудити у компанії компенсацію за неналежну, на їхню думку, роботу автопілота.