Флагманський Hyundai Palisade стартує в Лос-Анджелесі

Флагманский Hyundai Palisade стартует в Лос-Анджелесе

Під нашим словом «палісад» мається на увазі насамперед дерев’яний паркан, огорожа з жердин. Обгороджений таким забором ділянку — палісадник. У давнину палісадом називали оборонний частокіл з колод. Забиті в ряд палі для зміцнення укосів — теж палісад.

Марка Hyundai офіційно підтвердила ім’я свого нового великого кросовера. Palisade (Пейлисейд) означає гряду прибережних скель і відсилає до райського містечка Pacific Palisades (однойменний телесеріал по-російськи називається «Тихі палисады»), багатому мальовничого району в Південній Каліфорнії. Світова прем’єра моделі відбудеться 28 листопада на автошоу в Лос-Анджелесі, а продажі в США почнуться влітку 2019 року. У машини «для батьків з зростаючими сім’ями та активного способу життя» буде до восьми місць і «сміливий екстер’єр».

Флагманский Hyundai Palisade стартует в Лос-Анджелесе

Про дизайн майбутнього флагмана дещо влітку розповів концепт Hyundai Grandmaster (HDC-2), сповнений, на думку стиліста Саньюпа, «чуттєвої спортивності». Силового агрегату у Грандмастера не було, як і інтер’єру.

На сутність Пейлисейда є дві точки зору. Найбільш поширена версія свідчить, що це той же Hyundai Santa Fe, але у версії Grand, яка в четвертому поколінні зникла. Тобто Palisade стане заміною Гранда. Другий варіант припускає, що Santa Fe XL все ж вийде, а для флагмана в хід ніби пішла платформа від седанів Genesis G90/Kia K900. Так чи інакше, але Palisade отримає двигуни V6 і повний привід, офіційно обіцяні його побратиму Kia Telluride, чий дебют відбудеться в січні на Детройтської виставці.