Фірма Ares Design зробить Roadster з хетча Tesla Model S

Фирма Ares Design сделает Roadster из хэтча Tesla Model S

Наскільки серйозні наміри? Ares Design обіцяє «вкласти всі свої знання про всесвіт електричних машин, щоб розробити цю захоплюючу версію».

У новому проекті італійської компанії Ares Design імена тарги Tesla Roadster і хетчбека Model S переплелися в химеру Roadster Tesla Model S, але цікавий він не тільки цим. Багато фірм намагалися, і не без успіху, трансформувати «єску» в електрокар з відкритим верхом. Однак перекроєна Тесли всякий раз зберігали кількість дверей і місць. Майстри з Модени пішли далі — вони хочуть перетворити Model S у дводверний двомісний родстер.

Фирма Ares Design сделает Roadster из хэтча Tesla Model S

Ці ескізи ходять по Мережі з лютого як Tesla Convertible і/або Tesla Cabrio. Кабріолет з Моделі S — окрема історія, хоча з родстером вона, звичайно, має безліч точок дотику.

Фирма Ares Design сделает Roadster из хэтча Tesla Model S

Ще одна нереалізована поки ідея — Tesla Model S shooting brake. Тут Ares Design явно запізнився, так як подібні шутинг-брейки вже побудували інші фірми.

Глава компанії Ares Design Дені Бахар каже, що не займається тюнінгом, а пластичною хірургією для автомобілів. За чотири роки існування фірма, яка зібрала вихідців з Лотуса, Ferrari і AMG, привернула десятки мільйонів євро інвестицій, обзавелася міцної клієнтської базою, відкрила шоу-руми в Лондоні, Дубаї і розширює їх мережу. Проекти Panther і Pony принесли їй всесвітню популярність, а кожен рік подібних ініціатив буде трохи менше десятка. Можна бути впевненими, що Tesla Model S живою з Ареса не піде.