Зовнішність універсалу BMW третьої серії прояснився остаточно

Облик универсала BMW третьей серии прояснился окончательно

Навіть машина в камуфляжній плівки, відзнята нещодавно на Нюрбургринзі, цілком дозволяє обчислити всі лінії скління і даху (хоча на задньому боковому вікні є накладка, спотворює його нижній край). Що вже говорити про патентних малюнках.

Всього кілька днів тому німці розсекретили седан BMW третьої серії. Він вже багато побічно розповів і про універсал, адже шасі, передня частина кузова, салон, економія маси до полуцентнера — все це повториться. І все ж цікаво трохи зазирнути в майбутнє і подивитися, як нова трійка повинна виглядати в більш практичною варіації. Це стало можливим завдяки малюнкам, виявленим у бразильському патентному відомстві.

Облик универсала BMW третьей серии прояснился окончательно

Універсал слід за седаном не тільки в оптиці, бамперах, капоті або передніх крилах, але і в рельєфі на дверях. Тільки дах і вікна відрізняються.

Бензинові і дизельні двигуни потужністю від 150 до 265 «конячок», з якими чотирьохдверна «трійка» стартувала на ринку, перекочують і на «сарай». Він повинен надійти в продаж влітку наступного року. Прем’єра на публіці може відбутися вже в березні, на Женевському автошоу. Однак це не всі агрегати, які будуть доступні моделі. Влітку того ж 2019-го у третій серії з’явиться гібридна модифікація 330e (віддача до 292 л. с. при електричному «овербусте»), і тоді ж у продаж надійде «підігріта» версія M340i xDrive (374 к. с., 500 Н•м).

Облик универсала BMW третьей серии прояснился окончательно

Малюнок ліхтарів універсалу точно копіює той, що на оптиці у седана, оформлення бампера теж збігається.

Новий «заряджений» седан BMW M3 з’явиться лише в 2020-м. За попередніми даними, потужність його трилітрової «шісткою» вже в базовій версії буде збільшена з 431 до 460 сил (як у минулому поколінні M3 CS). На жаль, аналогічного «гарячого» універсалу в планах баварців як не було, так і немає. А адже в 2000 році у вигляді експерименту був побудований прототип M3 Touring (покоління E46), щоб показати технічну можливість адаптації начинки «емки» до кузову універсал.

Облик универсала BMW третьей серии прояснился окончательно

А тут пропонуємо вам оцінити зміни при зміні покоління універсала третьої серії (вгорі F31, внизу G21).

У 2021 році BMW випустить самостійну електричну модель i4 за мотивами концепту i Vision Dynamics, приблизно збігається з «троячкою» в розмірах. Однак і в самої третьої серії теж повинен з’явитися чисто електричний варіант. У всякому разі, в нинішньому серпні попався фотошпигунам такий прототип на тестах. Якщо ж повернутися до розмови про кузовах, то в сімейство «троячки» ще буде додано подовжений седан для Китаю. А ось у хетчбека BMW третьої серії Gran Turismo наступника не буде.