Ювілей фірми Morgan прикрасить спецсерія 110 Anniversary

Юбилей фирмы Morgan украсит спецсерия 110 Anniversary

«Ми наближаємося до важливу віху в історії і ради, що на 110-му році наш бізнес сильніше, ніж коли-небудь. Ювілей — це можливість запропонувати клієнтам більше вибору. Урочистості тільки почалися, і ми з нетерпінням чекаємо подальших захоплюючих подій», — зазначив директор Стів Морріс.

Британської Morgan Motor Company в 2019 році виповниться 110 років. До свята готується кілька сюрпризів, а «першою в серії анонсів» стала лінійка 110 Anniversary. Її краса в тому, що покупці моделей Plus 4, Roadster і 3 Wheeler отримають унікальні прикраси екстер’єру і салону без будь-яких додаткових витрат, але з можливістю вибору. У кожного Моргана опції свої, а об’єднують машини розширений асортимент кольорів кузова, шильдики і пам’ятні значки.

Юбилей фирмы Morgan украсит спецсерия 110 Anniversary

У число прикрас родстера Morgan Plus 4 входять, наприклад, ремінь з натуральної шкіри на капоті, алюмінієва панель ручної роботи під ґратами, «спортивна» система випуску і нові сидіння.

Дизайнери Моргана об’єднали найпопулярніші і свої улюблені кольори обробки в дві нові серії Classic Range і Metallic Range, дополнившие Sport Range. Для оформлення салону доступні натуральне дерево і кілька варіантів шкіри Yarwood. Зрозуміло, щоб долучитися до ювілею, треба розлучитися з чималими сумами. Модель 3 Wheeler оцінюється мінімум в 486 39 фунтів (3,4 млн рублів), Plus 4 коштує від 44 106 (3,8 млн), Roadster — від 55 074 (4,8 млн). Дивно, що 100-річний ювілей компанії в 2009 році нічим не запам’ятався.