Видання Audi R8 V10 plus Coupe Competition дістанеться лише США

Издание Audi R8 V10 plus Coupe Competition достанется лишь США

Всі зразки будуть пофарбовані в колір Suzuka Gray. По краях бампера — антикрылышки (канарды), підглянуті у гоночних версій. В іншому оформлення носа — звичайне, тільки доданий «чорний» дизайн-пакет: глянцеві обрамлення решітки радіатора, повітрязабірників спереду і вентиляційних вікон ззаду.

У листопаді десять американців зможуть купити лімітоване видання Audi R8 V10 plus Coupe Competition package. Саме такий наклад купе, побудованого на основі R8 V10 plus спеціально для США. Автомобілі отримали повний пакет performance parts від Audi Sport. Версія Competition не могутніше «плюса», але володіє більшою притискною силою і трохи легше.

Издание Audi R8 V10 plus Coupe Competition достанется лишь США

Версії Competition за замовчуванням покладені чорні гоночні крісла-ковші з червоною прострочуванням, повна шкіряна обробка, включаючи дверні карти, кермо в алькантара з нульовою позначкою, 550-ватна аудіосистема Bang & Olufsen з 13 динаміками, підрульові перемикачі з вуглепластика.

Аеродинаміка і повинна в першу чергу надати цій версії більше спритності на кільцевих трасах з великим числом поворотів. Всього на 150 км/год притискна сила тут удвічі більше, ніж у вихідної моделі (тепер еквівалент 52 кг), а на 315 км/год виростає до 250 кг, що на сотню вище, ніж у серійного «плюса». Розплата — підвищений лобове опір. Тому і максималка тут всього 315 км/год замість 330. Розгін не вказаний, а у простого V10 plus — 3,2 с до сотні. Тут приблизно так само.

Издание Audi R8 V10 plus Coupe Competition достанется лишь США

У вуглепластиковий аеродинамічний кіт входять також великий спліттер, розширювачі порогів, фіксоване заднє антикрило на пілонах з перевернутим кріпленням, закрилки по кутах заднього бампера і дифузор з розвиненими поздовжніми ребрами. Шини Pirelli P Zero.

Прикраса моделі — матово-чорні, повністю фрезеровані 20-дюймові колісні диски, по конструкції аналогічні дисків гоночної версії R8 GT4 (у тієї, правда, діаметр 18). Вони заощадили купе 12 кг спорядженої маси. Ще кілограм інженери скинули, поставивши титанові опорні пластини вуглепластикових гальмівних колодок. З інших особливостей: динамічне рульове управління, що настроюється за трьома параметрами підвіска типу coilover.

Издание Audi R8 V10 plus Coupe Competition достанется лишь США

Мотор V10 5.2 (610 к. с. і 560 Н•м) не змінився. До речі, під завісу життя першого покоління R8 у неї теж з’явилася версія Competition спеціально для США, і там було «всього» 578 «коней». Однак це більше, ніж не тільки простий у «ер-восьмий», але і у модифікації GT.

У дилерів Audi в США модель R8 V10 plus Coupe Competition з’явиться в листопаді. Оцінено цей автомобіль в $237 350 (за нинішнім курсом — 15,58 млн рублів), плюс ще $2550 треба віддати за доставку і податки. Для порівняння, серійний R8 V10 plus коштує в Америці $400 194. Додамо, що в найближчі місяці всю сім’ю Audi R8 чекає оновлення, яке вплине і на зовнішність (трохи) і на техніку. Атмосферний десятка повинна злегка додати в потужності, а в якості небаченої перш початковій версії з’явиться наддувний агрегат V6 2.9. Втім, офіційної інформації про такий радикальний крок немає.