Відклична акція в Росії торкнулася Мерседеси S-класу і GLE

Отзывная акция в России затронула Мерседесы S-класса и GLE

Рівно рік тому GLE в компанії ще десяти моделей відгукувався із-за збою в блоці управління системами безпеки. А в центрі уваги зараз — новий GLE, представлений в Парижі.

Поршні в задніх гальмівних супортах, ймовірно, не отримали належного покриття в процесі виробництва. Як наслідок, гідравлічний контур гальмівної системи може потрапити повітря. Тим самим знизиться ефективність гальмування і підвищиться ризик аварії. Повітря необхідно видалити, тому до дилерів повинні заїхати власники 1023 кросоверів GLE і GLE Coupe (W166, C292), проданих в нинішньому році. До речі, у США, де з тієї ж причини відкликано 9044 Мерседеса, під акцію також потрапив GLS.

Отзывная акция в России затронула Мерседесы S-класса и GLE

Попередній відгук S-класу (разом з іншими моделями) відбувався в березні: дефект змусив змінити ремені безпеки.

У S-класу свої проблеми. Седан (W222) і купе (C217) недорахувалися двох гайок, чому струмопровідні шини всередині блоку запобіжників в багажнику виявилися погано закріплені. Потенційних неприємностей цілий букет: можуть давати збої двигун, приладова панель і навіть ремені безпеки, крім того, є небезпека загоряння. Ремонтники чекають 102 автомобіля, реалізованих в 2017-2018 роках. За списками VIN-номерів слід звертатися до Росстандарту. В Америці гайки приведуть на сервіс 1701 машину, включаючи Mercedes-Maybach S 560.