Універсал Peugeot 508 SW First Edition здивував багажником

Универсал Peugeot 508 SW First Edition удивил багажником

Анфас First Edition майже точно повторює раніше показаний варіант універсалу, але тут обрамлення решітки радіатора — чорний глянець замість хрому. А колісні диски — темніше звичайних.

Паризька прем’єра нового універсала Peugeot 508 SW була скрашена додаванням в його асортимент вітальній серії First Edition, отримала кілька елементів, недоступних простим SW. За основу взято виконання GT, вже за замовчуванням непогано оснащене. Моторів у First Edition буде два, і це старші в лінійці бензиновий PureTech 225 S&S і дизельний BlueHDi 180 S&S, обидва з «автоматом» EAT8.

Универсал Peugeot 508 SW First Edition удивил багажником

Автомобіль у версії First Edition буде доступний в кольорах Dark Blue, Pearly White і Amazonite Grey. В комплекті: двоколірні 19-дюймові легкосплавні диски Augusta з темним лаком Grey Dust.

Основне відміну від побратимів, крім темного декору зовні, полягає в обробці інтер’єру і багажника. У салоні дерево зебрано доповнено специфічними для First Edition накладками на пороги і педалі, чорною або червоною шкірою Sellier. Як і в старших версіях 508, тут встановлена аудіосистема Focal. Французи запропонували в комплект до неї ексклюзивну бездротову гарнітуру Focal, з дизайном, створеним відділенням Peugeot Design Lab. Її можна використовувати поза машини.

Универсал Peugeot 508 SW First Edition удивил багажником

У базове оснащення версії входять набір i-Cockpit (настроюється цифрова панель приладів і центральний ємнісний дисплей з діагоналлю десять дюймів, навігацією, сервісами TomTom і розпізнаванням голосу), світлодіодна навколишнє підсвітка, чорний стелю, система нічного бачення, бездротова зарядка смартфона.

Нарешті, одна з найбільш незвичайних рис, що виділяють видання серед інших 508, — дерев’яну підлогу багажника (знову ж деревина зебрано) з гумовими смужками для запобігання ковзання вантажу. На підлогу, поріг і бампер під час вантаження речей можна покласти спеціальний оксамитовий килимок. Модель Peugeot 508 SW First Edition буде доступний в Австрії, Бельгії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Люксембурзі, Нідерландах, Польщі, Португалії, Швейцарії та Франції. При цьому компанія передбачила цілу систему замовлень онлайн (з деякими особливостями залежно від країни). Додамо, що в Росії універсалу 508 SW можна не чекати, принаймні в осяжному майбутньому. Натомість протягом декількох місяців прибуде ліфтбек 508.