Ціни на хетчбек Lada Xray Cross виявилися кусючими

Цены на хэтчбек Lada Xray Cross оказались кусачими

Стандартне оснащення суворе: фронтальні подушки, АБС, ESP, помічник при старті в гору, ходові вогні на діодах, електричні склопідйомники спереду, аудіопідготовка, сигналізація, ЕРА-ГЛОНАСС, 17-дюймові легкосплавні диски, легке тонування.

У пакет опцій Optima входять кондиціонер, мультируль, аудіосистема і охолоджуваний бардачок. Ціна питання — 37 000 рублів. Без пакета підведений хетч Lada Xray Cross «в базі» коштує 729 900, а з ним — 766 900. Мова про машину з мотором 1.8 (122 л. с., 170 Н•м) і п’ятиступінчастою «механікою». Аналогічно озброєний «просто» Xray обійдеться на 87 тисяч дешевше — 679 900. А дорожче стане конкурент Kia Rio X-Line, який «починається» з 824 900. Але ж ще є Renault Sandero Stepway — від 709 990.

Цены на хэтчбек Lada Xray Cross оказались кусачими

У версіях подорожче Cross хвалиться наявністю системи Lada Ride Select з обертовим селектором (на фото світиться зеленим). Можна вплинути на роботу системи стабілізації або відключити її, а ще в меню є режими Sport, «сніг/бруд» і «пісок».

Також Xray Cross запропонований у виконанні Comfort (809 900 рублів) і Luxe (859 900). Щедро упакована п’ятидверка має клімат – і круїз-контроль, світлодіодні противотуманки з підсвічуванням поворотів, підігрів всіх сидінь і лобового скла, комбіновану обробку тканиною і кожзамом, розетку і USB-порт для задніх пасажирів… Але навіть в самому топі немає медіасистеми з семидюймовим сенсорним дисплеєм. Тут теж потрібен пакет опцій: набір Prestige підвищує максимальну ціну до 888 900 рублів. Продажі почнуться до Нового року.