Три моделі BMW відкликані в Росії з різних причин

Три модели BMW отозваны в России по разным причинам

У серпні регулятори з NHTSA оголосили в США відгук близько 1600 «ем-п’яте» з вини датчика рівня палива, спотворює інформацію про кількість бензину в баку. Нам з цією неприємністю тільки належить зіткнутися.

Сервісна акція торкнулася 85 «заряджених» седанів BMW M5 (F90), які були продані одномоментно — у квітні нинішнього року. Ймовірно, вибух попиту пояснюється заміною «ем-п’ятою» на модель M5 Competition. Як би там не було, «емка» може несподівано стихнути. Росстандарт каже, що причина в паливному насосі, з-за якого падає тиск. У США від того ж у червні «постраждали» 846 одиниць. В якості лікування призначені програмування та кодування.

Три модели BMW отозваны в России по разным причинам

Один-єдиний кросовер BMW X5 першого покоління E53, проданий в 2002 році, потребує оновлення софта. Інакше, якщо одночасно вимкнути запалювання і активувати стоянкове гальмо, подушка безпеки спрацює. В Австралії з цієї причини відкликана 781 машина.

Бракований датчик, не здатний стежити за положенням коленвала, вже затягнув на сервіс 192 «сімки» і 23 Кантримена. Нині його жертвою стали 82 «п’ятірки» (G30). Наслідки не оригінальні: машина зупиняється, підвищується ризик аварії. У Штатах вересневий «заклик» торкнувся 5309 самих різних BMW і MINI (список моделей просто величезний), стало бути, злощасний сенсор ще не раз відгукнеться автовласникам у Росії. Поки для них опубліковані три списку VIN-номерів.