Стартували продажу седана Tesla Model 3 Mid Range RWD

Стартовали продажи седана Tesla Model 3 Mid Range RWD

Початкова версія седана Tesla Model 3 пробігає на одній зарядці 260 миль (418 км) в американському комбінованому циклі EPA. Розгін з нуля до 60 миль/год (97 км/год) у неї займає 5,6 с.

Випуск електрокара Tesla Model 3, як відомо, стартував минулого літа з задньопривідною версії Long Range RWD. У травні нинішнього року в асортимент додалися модифікації Long Range Dual Motor AWD і Performance Dual Motor AWD. І тільки тепер глава компанії Ілон Маск повідомив про надходження в продаж найпростішої версії «трійки» — Mid Range RWD за $33 200 (це число з урахуванням державних пільг і економії палива, а повна ціна становить $45 000). При цьому сестра Model 3 Long Range RWD з каталогу пропала. В компаньйонах у Mid Range залишилися лише повнопривідні Long Range ($42 200) і Performance ($52 200, також з пільгами).

Стартовали продажи седана Tesla Model 3 Mid Range RWD

Версія Long Range Dual Motor проходить на зарядці 310 миль (499 км) по циклу EPA і набирає 60 миль/год за 4,5 с. Виконання Performance — це 3,3 с при тому ж паспортному пробігу на зарядці. Цікаво також, що з седана Long Range можна «вичавити» 975 км на зарядці, якщо їхати неспішно і без кондиціонера.

Початок випуску «трійки» саме з дорогих версій цілком зрозуміло: необхідно було якомога швидше повернути витрати на розробку. Компанія, за словами Маска, йде до беззбитковості, але поки цього не сталося, більш вигідні у продажу старші модифікації. Для отримання прибутку з кожного автомобіля темп виробництва Тесл повинен був скласти не нижче 5000 машин на тиждень. Ця планка пройдена лише влітку, а в жовтні в окремі дні швидкість збірки піднімалася до 1100 Тесл в день, з них 800 припадає на «трійку». До речі, нещодавно вона чудово виступила в краш-тестах NHTSA і пройшла апдейт софту .