Спецверсія Ford GT Carbon Series відзначилася легкістю

Спецверсия Ford GT Carbon Series отличилась лёгкостью

Це вже третє за рахунком особливе видання. Першими двома були 66 Heritage Edition (2016 рік) і 67 Heritage Edition (2017), присвячені перемогам в Ле-Мане. На двигун EcoBoost V6 3.5 (655 л. с., 750 Н•м) і семиступінчастий «робот» версії ніяк не впливають.

Сьогодні «блакитний овал» представив самий легкий з суперкарів Ford GT, чия маса менше приблизно на 18 кг (ми нарахували 1465 кіло). Назва Carbon Series розкриває секрет схуднення лише частково, оскільки з вуглецевого волокна виконані тільки колеса, панелі знизу кузова і декор. Чималий внесок внесли титанова випускна система і кришка моторного відсіку з полікарбонату. Виділитися з уявної натовпу допоможуть декоративні смуги по центру кузова і контрастні деталі: корпуси дзеркал, гальмівні супорти, окантовка ліхтарів.

Спецверсия Ford GT Carbon Series отличилась лёгкостью

Виробник вважає, що углеволокно на Форді GT ніколи так сильно не впадало в очі, як на Carbon Series. Завдяки опціональному пакету яскраві акценти можуть бути червоними, як на фото, сріблястими, помаранчевими або синіми.

Спецверсия Ford GT Carbon Series отличилась лёгкостью

Углеволокно, звичайно, зустрічається у внутрішній обробці. Разом з тим на сидіннях і кермі використана срібляста прострочки, а для приладової панелі придуманий унікальний значок. Від підстаканників і якійсь ємності для зберігання довелося позбавитися від зайвої ваги.

Вислухавши побажання клієнтів, борці з надлишками маси не чіпали кондиціонер, радіоприймач та медіацентр Sync 3. Тепер власники зможуть повертатися з гоночного треку додому, не пересідаючи в іншу машину. Зробити замовлення на Carbon Series, як і на сам Ford GT, дозволено тільки схваленим компанією людям. Зазначимо, днями загальний тираж суперкара був збільшений на 350 примірників (до 1350). Розгляд заявок почнеться з восьмого листопада.