Сімейство Hyundai i40 зазнало оновлення для Європи

Семейство Hyundai i40 претерпело обновление для Европы

Решітка в сітку та нові 18-дюймові колісні диски. Скромненько. Втім, сімейство Hyundai i30 теж оновилося дуже скупо.

У червні седан і універсал Hyundai i40 пройшли копійчаний рестайлінг в Кореї, обернувся насамперед сітчастої ґратами. Відтепер «сороковки» в Європі будуть виглядати точно так само, але на цьому оновлення не закінчилося. На догоду поточним еконормам з гами прибраний дизель 1.7 CRDi, який раніше був знятий з моделей Hyundai Tucson і Kia Sportage. Вакансію зайняв мотор 1.6 з лінійки Smartstream з двома варіантами форсировки: 115 л. с., 280 Н•м (шестиступінчаста «механіка») і 136 л. с., 320 Н•м («механіка» і семідіапазонний «робот»). Бензиновий 1.6 GDI (135 к. с., 165 Н•м) залишився в строю без змін. Про дволітрових двигунах нічого не чути.

Семейство Hyundai i40 претерпело обновление для Европы

Раніше інтер’єр був чорним або бежевим. Тепер з’явилася комбінація чорного з сірим, присмачена помаранчевими або червоними акцентами. Новий пластик низом передній панелі по фактурі повинен нагадувати металеву сітку.

Безпека «ай-сорокових» підвищена за рахунок нового комплексу Hyundai SmartSense з системою запобігання зіткнень FCA, яка спрацьовує в три етапи. Спочатку вона попереджає водія візуально і звуком, потім починає пригальмовувати, а потім, якщо ситуація критична, з усіх сил зупиняє автомобіль… Ми вже відзначали, що Hyundai i40 в Європі продається ледве-ледве: 7702 машини за вісім місяців 2018-го при цінах від 31 250 євро (2,4 млн рублів). Однак замість відправки моделі в утиль, корейці готують нове покоління. Нагадаємо, в Росії седан i40 замінений Сонатою.